Ana sayfa Genel Lost in Space 2. sezonu 24 Kasım'da yayınlanıyor

Lost in Space 2. sezonu 24 Kasım’da yayınlanıyor

Netflix’in sevilen bilimkurgu dizisi Lost in Space 2. sezonuyla 24 Kasım’da yayına girecek. Uzayda kaybolan bir ailenin öyküsünü anlatan dizi, yıllar önce çekilen aynı dizinin modern yorumu olarak hayata geçmişti.

Bu robot da nereden çıktı?

Uzay kaşifi Robinson ailesi ile karşılaştıkları uzaylı robotun öyküsünü anlatan dizi Netflix’te büyük izlenme oranlarına ulaşmıştı. Yüksek bütçeli bir bilimkurgu olan dizi, hem yetişkinlere, hem de çocuklara hitap eden yapısıyla, aileler tarafından da sevilerek izleniyordu.

Dizinin ilk sezonu, yayına girdiği ilk üç gün içinde sadece ABD’de 6.3 milyon kişi tarafından izlenmişti. Bu yüksek izlenme başarısı da diziyi Netflix’in en gözde yapımları arasına sokmuştu. Aynı ilginin devam etmesi halinde, 70’lerin ünlü bilimkurgu dizisini, 2020’lerde de uzun süre seyredeceğiz gibi görünüyor. Umarız Netflix, yayından kaldırıldığında Sci-Fi izleyicilerinden büyük tepki alan Stargate Universe’in devamını da çekmek üzere harekete geçer.

Dizinin ikinci sezonu için hazırlanan trailer’ı aşağıda izleyebilirsiniz:

Red Dead Redemption 2 Google Stadia ile yayınlanacak

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler