Ana sayfa Genel Stadia Google Play Store'da satışa çıktı

Stadia Google Play Store’da satışa çıktı

İnternet ve teknoloji devinin stream oyun servisi Stadia Google Play Store’da satışa çıktı. Ancak şimdilik sadece “ön hazırlık” yapmak isteyen kısıtlı sayıda kullanıcı servisi satın alabiliyor.

Pixel phone veya Chrome OS tablet kullanıcıları, 19 Kasım’daki lansmandan önce servisi cihazlarına kurmak için satın alabilecekler.

Stadia Google Play Store’un en popüler ürünü olabilir

Tablet ve telefon kullanıcıları, Stadia servisi sayesinde Destiny 2 ve Assassin’s Creed: Odyssey gibi PC/Konsol oyunlarını da mobil cihazların ekranları üzerinden oynayabilecekler.

Stadia uygulaması şimdilik sadece Pixel ve Chrome OS cihazlarında çalışıyor ancak yakında tüm iOS ve Android cihazlarını kapsayacak.

Bakalım, Stadia’nın değiştireceği video oyun dünyasında, donanım üreticilerinden dijital oyun dağıtımcılarına kadar, sektör bu ciddi girişime nasıl cevap verecek?

Yapay zeka çevre için çalışacak

Çünkü artık en son teknoloji oyunları oynamak için oyun PC’lerine binlerce dolar para ödemek gerekmeyecek. Aylık birkaç on dolarlık abonelik ücreti ve internet bağlantısıyla en üst seviye oyunları oynamak mümkün olacak.

Google Stadia

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler