Ana SayfaGenelSpotify zam yapmaya mı hazırlanıyor?

Spotify zam yapmaya mı hazırlanıyor?

Spotify zam yaparak gelirlerini arttırmaya hazırlanıyor olabilir mi? Ünlü müzik servisi, geçtiğimiz aylarda başladığı üç aylık indirimli abonelik kampanyasından sonra ücretli abone sayısında büyük artış yaşamıştı.

Spotify zam yaparsa kullanıcı kaybeder mi?

Şirketin şimdi zam için plan yaptığı ancak abone sayısını da kaybetmek istemediği vurgulanıyor. Bu nedenle, zam denemesini ilk olarak en yoğun kullanıcıya sahip olduğu ve en yüksek gelir düzeyine sahip İskandinav ülkelerinde yapması bekleniyor.

Çıkış yeri de Stockholm olan Spotify, İskandinav ülkelerinde ilk olarak aile paketi için bir zamı hayata geçirecek. Ardından da kişisel hesaplarda zama gitmesi bekleniyor. Şirket geçtiğimiz yıl da Norveç’te tüm abonelik paketlerine %10 zam yapmıştı. İskandinav ülkelerindeki zamlı gelirini sabitledikten sonra şirketin dünya çapındaki kullanıcılarına da zam yansıtacağı tahmin ediliyor.

Apple iPhone yüzünden yine mahkemelik oldu!

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting