Spotify 2022 Wrapped beğeni topladı

Spotify 2022 Wrapped beğeni topladı

Yine yılın o zamanı geldi. Akış hizmetleri, 2022’de en çok hangi sanatçıları, şarkıları ve albümleri dinlediğinizi size söylemek için can atıyor. Spotify da bunlardan biri. İşte detaylar.

Birkaçı şimdiden yıllık nostalji parçalarını piyasaya sürerken, Spotify 2022 bölümü Wrapped çıkış yaptı. Şirket, kişiselleştirilmiş en iyiler listelerine her yıl yeni bir soluk getirmeyi seviyor, bu yılki de çok fazla beğenildi. Dinleyen Kişiliğiniz adlı yeni bir özellik, dinlediğiniz müziğin zevkiniz hakkında neler söylediğine dair bazı bilgiler sunuyor. Wrapped, The Replayer, The Specialist, The Adventurer ve The Fanclubber dahil olmak üzere 16 Dinleyici Kişilik türünden hangisinin size en uygun olduğunu belirliyor.

Spotify 2022 Wrapped beğeni topladı

Elbette, Wrapped ayrıca en iyi sanatçılarınızı, türlerinizi, şarkılarınızı, podcast’lerinizi kaydedecek ve dinlediğiniz toplam dakikaları sayacak. Sesli Gün özelliği ayrıca müzikal tercihlerinizin gün boyunca nasıl değiştiğini etkileşimli bir hikaye formatında anlatabilir. Sanatçı Mesajları, en iyi dinleyiciler için teşekkür videoları kaydeden 40.000’den fazla performansla 2021’den geri dönüyor. Bu klipleri bu yıl da her sanatçının en çok dinlediğiniz şarkısı takip ediyor. Spotify ayrıca, Wrapped merkezi aracılığıyla ürün satın alma ve yaklaşan etkinlikleri görme olanağını da ekledi.

Bu yıl şirket, kartları Instagram DM’leri, Facebook Messenger, WhatsApp ve Line aracılığıyla paylaşma özelliğini ekledi. Dahası, Dinleyen Kişiliği, Sarılmış Bitmoji’yi ve temalı GIF’leri GIPHY’de paylaşmak için bir Snapchat lensi var. Spotify bu yılın başlarında Roblox’ta ilk çıkışını yaptığından beri, Wrapped’in orada da görevler, oyunlar, dijital ürünler ve birçok fotoğraf fırsatıyla görünmesini bekleyebilirsiniz.

HUAWEI WATCH GT 3 SE : 2 haftalık pil ömrüyle yarı yolda bırakmıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir