Spider Man Miles Morales 18 Kasım’da geliyor

Spider Man Miles Morales 18 Kasım'da geliyor

Yeniden düzenlenmiş diğer Spider Man oyununu bilgisayarınızda oynamak için çok fazla beklemeniz gerekmeyecek. İşte tüm detaylar.

Insomniac ve Nixxes, Spider Man Miles Morales’in Epic Games Store ve Steam üzerinden 18 Kasım’da PC’ye geleceğini duyurdu. Bağlantı noktası, dış mekan aydınlatması için ışın izlemeli gölgeler de dahil olmak üzere PS5 sürümünün ötesinde görsel yükseltmeler sunacak. Ultra geniş monitörler ve GeForce RTX 40 kartlarında DLSS 3 yükseltme dahil olmak üzere PC odaklı özellikleri de destekleyecek. Tahmin edebileceğiniz gibi, grafiksel ihtişamın bir bedeli var, zira yıllarca eski bir sistemle uğraşmayacaksınız.

Spider Man Miles Morales 18 Kasım'da geliyor

Miles Morales, dördüncü nesil Intel Core i3 (veya AMD eşdeğeri), 8 GB RAM, GeForce GTX 950 seviye kart ve geleneksel bir sabit sürücü kadar az oynayacak. Ancak, “çok düşük” grafik ayarlarıyla 720p’de oynamaya devam edeceksiniz. Yüksek ayrıntı, 4K veya herhangi bir tür ışın izleme istiyorsanız, öneriler çok daha yeni donanımlara (SSD dahil) atlar. Ancak “nihai” ışın izlemeli görseller istiyorsanız, küçük bir servet harcamaya hazır olun. Geliştiriciler, 12. nesil Core i7 veya beşinci nesil Ryzen 9, RTX 3080 veya Radeon RX 6950 XT video ve 32 GB RAM önermekte.

Sırf Miles Morales için yeni bir bilgisayar almaya gerek yok. Ancak oyun, kolayca en iyi PS5 lansman oyunlarından biri olduğu için kaliteyi hak ediyor. Orijinal Spider Man oyunundan daha kısa olmasına rağmen, iyi gelişmiş karakterlerle ve kurtarmak isteyeceğiniz canlı bir mahalleyle dolu eğlenceli bir oyun olacak.

Geleceğin Apple iPad’leri Hibrit OLED ekran teknolojisi ile gelecek