Ana sayfa Genel Sony Xperia XZ4 tekrar göründü

Sony Xperia XZ4 tekrar göründü

6.5 inch ekrana sahip olması beklenen Sony Xperia XZ4’ün nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Bildiğiniz gibi ülkemizde Sony telefonlar pek popüler değil.

Sony Xperia XZ4 tekrar göründü. Devasa ekranı ve 3 kamerasıyla dikkat çekiyor

Koruyucu kılıf firması Olixar, Sony Xperia XZ4’te kullanılacağı belirtilen koruyucu kılıflarını internet sitesinde yayınladı. Bu kılıfların içinde telefon görseli de var ve bu görselin Xperia XZ4’e ait olabileceği söyleniyor.

Görsellerden yola çıkacak olursak, Xperia XZ4’ün arka tarafında dual flash ışığı ile 3 kameralı sistem görünüyor. Güç tuşu ve parmak izi okuyucu sensör yine sağ tarafta konumlandırılmış ve ön tarafta ekran çerçeve oranı dikkat çekici. Uzun ve dar bir tasarım söz konusu ve 21:9 görüntüleme oranı var.

Bu telefonla ilgili şu an elde pek bilgi bulunmuyor. Örneğin, bu telefonda 3.5mm kulaklık girişinin olmayacağı ve çipset olarak Snapdragon 855’in kullanılacağı gelen bilgiler arasında.

Ürün, muhtemelen MWC 2019 kapsamında ilk kez görücüye çıkacak.

Sony Xperia XZ4 göründü

Sony Xperia XZ4 göründü

İki yeni Görevimiz Tehlike filmi daha geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler