Ana sayfa Akıllı Telefon Sony Xperia XZ4'ün cam filmi sızdırıldı

Sony Xperia XZ4’ün cam filmi sızdırıldı

Sony’nin bir süredir beklenen sonraki nesil amiral gemisi Xperia XZ4’ten yine haber var! Modelin şimdi de ön paneli ortaya çıktı.

Xperia XZ4’te 21:9’luk panel!

Sony’nin sonraki nesil amiral gemisinin ayak sesleri yaklaşmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde cihazda bulunacak olan 6.5 inçlik ekranın açığa çıkmasının ardından, şimdi de cam koruyucu film ortaya çıktı.

Ice Universe adlı Twitter hesabının yaptığı paylaşımda, hayli uzun bir ekran oranının tercih edildiği, ilk dikkat çeken öge oluyor. Görünüşe göre XZ4, 21:9 gibi oldukça “uzun” bir ekrana sahip olacak. Günümüz telefonları genellikle 18:9, 19:9 gibi en-boy oranları tercih ediyor.

İkinci dikkat çeken şey tasarımın önceki nesillere benzerliği. Tepe model, uzun süredir olduğu gibi tasarım çizgisini koruyacak gibi gözüküyor.

Öte yandan daha uzun telefonlar kullanışlı olsa da, video izleme gibi bazı aktiviteler esnasında ekran kenarlarında boşluk oluşabiliyor. Aşağıdaki videoda, 21:9’luk bir ekranda film izlemenin nasıl bir deneyim olacağı gösterilmiş.

Apple App Store ile 2019’a rekorla girdi!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler