Ana sayfa Oyun Sony State of Play etkinliği duyuruldu!

Sony State of Play etkinliği duyuruldu!

Sony State of Play etkinliği duyuruldu. PlayStation 4 ve PS VR’a özel oyunların tanıtılacağı etkinliğin tarihi ve etkinlikten beklentilerimiz haberimizde.

Sony, E3 2019 etkinliğine katılamayacağını açıklamasının ardından, aynı Nintendo’nun Direct etkinlikleri gibi State of Play etkinliği düzenlemişti. PlayStation 4 ve PS VR için yeni oyunlarını bu etkinlikte geçtiğimiz ay duyuran firma, bu ay yeni etkinliğini düzenleyeceğini açıkladı.

Sony State of Play etkinliği ne zaman?

State of Play etkinliği açıklamalara göre; 9 Mayıs 2019 tarihinde YouTube üzerinden düzenlenecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan bu etkinlik, Türkiye saati ile 00:00’da başlayacak. PlayStation 4 için büyük yapımların tanıtılmayacağı bu etkinlikte, The Last of Us Part II’nin çıkış tarihinin açıklanacağını düşünüyoruz.

RAGE 2 sistem gereksinimleri açıklandı!

Sony artık bu nesli gözden çıkardı diyebiliriz. Önümüzdeki 1 yıllık süreçte çıkacak olan The Last of Us Part II ve Death Stranding oyunları, PlayStation 4’ün son özel oyunları olacak. Sony, 2020 yılında karşımıza PlayStation 5 ile çıkacak ve büyük yapımlarını yeni nesil için duyuracak.

9 Mayıs’ta düzenlenecek olan etkinlikte ise PS VR için 2-3 yeni oyun ve PS4 için ise küçük çaplı oyunların tanıtılacağını düşünüyoruz.

Sony State of Play

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler