Ana SayfaGenelSnapchat ücretli abonelik için yeni adımlar atıyor

Snapchat ücretli abonelik için yeni adımlar atıyor

Snap, Snapchat için kullanıcılara yeni özelliklere erken erişim sağlayacak ücretli bir abonelik katmanını test etmeye başladı.

Snapchat ücretli abonelik için yeni adımlar atıyor. “Snapchat kullanıcıları için yeni bir abonelik hizmeti olan Snapchat Plus’ın erken dahili testini yapıyoruz. Abonelerimizle özel, deneysel ve yayın öncesi özellikleri paylaşma potansiyelinden heyecan duyuyoruz ve en iyi şekilde nasıl hizmet verebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. topluluğumuz”. Tersine mühendis Alessandro Paluzzi, hizmet hakkında neredeyse hiçbir şey açıklamazken, uygulamada Snapchat Plus’ın neler sunabileceği hakkında bize bir fikir veren bazı gizli bilgiler buldu.

Snapchat, hikayeler ile ilgili özelliğini duyurdu

Görünüşe göre, kullanıcıların bir arkadaşını 1 numaralı BFF’leri olarak sabitlemelerine izin verecek ve onlara bazı özel simgelere erişim sağlayacak. Snapchat Plus kullanıcıları ayrıca profillerinde bir rozet alacak, arkadaşlarının konumlarını son 24 saat içinde görme olanağına sahip olacaklar – eğer bu arkadaşlar kullanıcıyla konumlarını paylaşıyorsa – ve kaç arkadaşının hikayelerini tekrar izlediğini görecek.

Snapchat, Rusya ve Ukrayna'daki reklamları duraklattı

Snapchat ücretli abonelik için yeni adımlar atıyor

Paluzzi’nin ortaya çıkardığı ayrıntılara göre, hizmet kullanıcılara ayda 4,59 euro (yaklaşık 80 TL) veya yılda 45,99 euroya (yaklaşık 830 TL) mal olacak.

Snapchat, Rusya ve Ukrayna'daki reklamları duraklattı

Snap hizmeti sunmaya karar verirse, bu özellikler ve fiyatlar, özellik kullanıma hazır olduğunda değişebilir. Diğer sosyal ağların ve uygulamaların da kendilerine ait ücretli katmanlar sunduğunu veya üzerinde çalıştığını görünce, Snapchat Plus’ın kullanıma sunulması sürpriz olmaz. Twitter Blue, geri alma düğmesi gibi ek özellikler isteyen kullanıcılar için geçen yıl ABD’de 3 dolarlık bir seçenek olarak piyasaya çıktı. Telegram ayrıca, en ateşli hayranlarına daha büyük yüklemelerin yanı sıra daha fazla hız ve kaynağa erişim sağlamak için bu ay bir Premium katman başlatacağını da doğruladı.

Samsung Galaxy S21 FE 4G geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting