Ana SayfaGundemSnapchat, sohbetlere bitmoji tepkileri ve dizili yanıtlar ekliyor

Snapchat, sohbetlere bitmoji tepkileri ve dizili yanıtlar ekliyor

Snapchat yeni yılı bir dizi yeni özellikle karşılıyor. Önümüzdeki günlerde Android ve iOS kullanıcıları sohbetlerde bireysel mesajlara cevap verebilecek. İşte detaylar.

Yeni güncelleme ile birlikte Snapchat üzerinde bir grup sohbeti biraz kontrolden çıkacak kadar çok mesaj alıyorsa ve mesajlar arada kaynıyorsa artık Sohbet Yanıtları sayesinde belirli bir mesaja cevap verebileceksiniz. Bunun için parmağınızı bir mesajın üzerinde tutup Yanıtla seçeneğini seçerek bir ileti dizisi başlatabileceksiniz. Yakında Bitmoji tepkilerini sohbetlerde kullanabileceksiniz. Başparmak yukarıya, başparmak aşağı, bir kalp, bir alev ve sevinç gözyaşları dahil olmak üzere yedi seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Yine, bir tepki eklemek için bir mesajı basılı tutmanız yeterli olacak. Telegram yakın zamanda iMessage tarzı tepkiler de ekledi.

Snapchat, sohbetlere bitmoji tepkileri ve dizili yanıtlar ekliyor

Bunun da ötesinde, Snapchat kullanıcıları enstantane ve hikayelerde arkadaşlarına anket sunabilecek. Sorunuza bir emoji ile yanıt verebilirler ve herkesin nasıl oy verdiğini görebileceksiniz. Bu seçeneği de çıkartma klasöründe bulabilirsiniz.

Snapchat, sesli ve görüntülü arama arayüzünü de geliştirdiğini söylüyor. Artık sohbete girmeden önce lens eklemek ve bir grup görüşmesine kimlerin katıldığını görmek daha kolay olacaktır. Uygulama kesinlikle eskisi kadar popüler değil. Bir dönem TikTok kadar popüler olan Snap son yıllarda bu popülerliğini kaybetti. Şirket de bunun farkında olacak ki eski popüleritesini kazanmak için çalışıyor diyebiliriz.

Tesla CyberTruck üretimi ne zaman yapılacak? Endişe verici gelişmeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting