Ana SayfaGenelSnapchat Premium fiyatı ortaya çıktı

Snapchat Premium fiyatı ortaya çıktı

Bir süredir sosyal medya uygulamaları arasında esen “ücretli sürüm” rüzgarlarına katılan son isim Snapchat oldu.

Snapchat Premium fiyatı ortaya çıktı. Sosyal medya platformlarının bugüne kadar alıştığımız en tipik özelliği, ücretsiz olmaları ve bunun karşılığı olaraksa gelirlerini reklamlar yoluyla kazanmalarıydı. Bununla birlikte bir süredir esen “ücretli sürüm” rüzgarı, neredeyse sektörün bütün devlerinin ilgisini çekti ve hemen hepsi birer birer ücretli sürümlerini duyurmaya başladı.

Snapchat, hikayeler ile ilgili özelliğini duyurdu

YouTube zaten, YouTube Premium ile bu işin öncülerindendi. Daha sonra ise WhatsApp, Twitter, Telegram derken şimdi de Snapchat kullanıcıları için ücretli bir sürüm çıkaracağını resmen duyurmuş oldu.

Snapchat’tan yapılan açıklamada, Snapchat+ ismi verilen bu yeni sürüm aylık abonelik sistemiyle çalışacak ve kullanıcılarına bazı avantajlar sağlayacak.

Snapchat yeni özelliğini kullanıma sundu

Snapchat Premium fiyatı ortaya çıktı

Arkadaş listesindeki en iyi arkadaşını seçme, hikayelerini kimlerin tekrar tekrar izlediğini görme, uygulamanın ikonunu değiştirebilme gibi avantajlar sağlayan ücretli sürüm, tüm bunların haricinde de yeni özelliklerden herkesten önce faydalanma imkanı sağlıyor.

Snapchat, Rusya ve Ukrayna'daki reklamları duraklattı

Ancak eğer aklınızda ücretini öderim reklamlardan kurtulurum gibi bir düşünce varsa, bu konuda boşuna ümitlenmeyin çünkü ücretli sürümde de reklamları görmeye devam edeceksiniz. Peki madem reklam görmeye devam edeceğim, neden her ay para vereyim ki diye soruyorsanız yanıtı basit, biraz önce söylediğimiz özelliklerden faydalanmak için.

İlk etapta sadece Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Suudi Arabistan’da kullanıma sunulacak olan uygulamanın aylık ücreti ise 3,99 dolar olacak.

Elon Musk Twitter paylaşımlarını kesti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting