Ana SayfaGenelSnapchat+ heyecan verici özelliğini duyurdu

Snapchat+ heyecan verici özelliğini duyurdu

Snapchat+ kullanıma sunulalı henüz bir aydan fazla olmadı, ancak bu, Snap’in abonelik hizmetine birkaç ekstra avantaj eklemesini engellemiyor. İşte tüm detaylar.

Sosyal ağ, üyeler için, heyecan verici bir özellik sundu. Artık Snapchat+ üyeleri en sevdikleri ünlülerin hikayelerine yanıt verirken ön plana çıkarılacak. Bu da sevdiğiniz ünlü tarafından fark edilmenize çok fazla yardımcı olabilir.  Özellik ayrıca, emojilerle ilgili de detaylar sunmaya devam edecek. Daha fazla Bitmoji arka planına sahip olacaksınız ve daha fazla özel uygulama simgesi ayarlayabilirsiniz. Snap, “önümüzdeki aylarda” daha fazla özelliğin geleceğini söyledi, ancak ne olduğuna dair bir önizleme sunmadı.

Snapchat+ heyecan verici özelliğini duyurdu

Bu özellikleri kullansanız da kullanmasanız da, aylık 4$’lık teklifin erken döneminde aboneliğin güçlü bir talebi var gibi görünüyor. Şirkete göre Snapchat+ zaten 1 milyondan fazla aboneye sahip. Bu, Snapchat’in 347 milyon günlük kullanıcısının çok küçük bir kısmı. Ama sadece altı haftalık ücretli bir plan için bu hiç de fena bir başarı değil. Sık özellik düşüşleri bu ivmeyi devam ettirebilir ve Snap’e Instagram ve TikTok gibi rakiplerine karşı öne çıkmanın bir yolunu verebilir. Zira uygulama artık eskisi kadar popüler değil ancak tekrar eski yerini edinmek için elinden geleni yapıyor diyebiliriz. Bu kapsamda abonelerine özellikler sunan şirket bu özelliklere sürekli olarak yenilerini eklemeye devam edecek.

Xiaomi Mix Fold 2 özellikleri ile Fold 4’e ciddi rakip olacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting