Ana SayfaGenelSlack, sohbetlere video ve çok kişili ekran paylaşımı ekliyor

Slack, sohbetlere video ve çok kişili ekran paylaşımı ekliyor

Slack, geçen Haziran’da geçici bir sesli arama seçeneği olarak kullanıma sunulan grup toplantılarına daha fazla özellik getiriyor. İşte tüm detaylar.

Sunulan yeni özellikler arasında grup sohbetleri varsayılan olarak yalnızca sesli sohbetler olarak başlayacak olsa da, video özelliğini de açabileceksiniz. Slack üzerindeki video toplantıları ayrı bir pencerede açılabilecek ve arka planınızı bulanıklaştırma seçeneğiniz olacak.

Yenilenen grup toplantıları, çok kişili ekran paylaşımını destekleyecek. Birkaç kişi aynı anda ekranlarını paylaşabilecek ve bu da belgeler ve sunumlar üzerinde birlikte çalışmayı kolaylaştıracak. Ayrıca, belirli bir şeyi tartışırken paylaşılan ekranlar üzerinde çizim yapabilir ve görsel bir yardım olarak canlı imleç özelliğini kullanabilirsiniz.

Slack, sohbetlere video ve çok kişili ekran paylaşımı ekliyor

Grup sohbetinde paylaştığınız her şey doğrudan mesaj dizisine veya başlatıldığı kanala kaydedilecek. Burası da bağlantılar ve notlar gibi özellikler içerecek. Slack, bunların aranabilir olacağını da belirtti. Bir araya gelemeyen kişiler, bu canlı mesajlaşma dizilerini kullanarak yetişebilecek veya sohbeti olduğu gibi izleyebilecekler. Kullanıcılar bu ileti dizilerini bir kanala veya doğrudan mesaja sabitleyebilecek. Grup sohbetine bir isim de verebilirsiniz, böylece bulması daha kolay olur.

Platformda ayrıca video sohbetlerinde emoji tepkilerini kullanabileceksiniz. Konfeti ve el çırpma gibi yeni animasyon efektleri de geliyor. Çıkartmalar sayesinde kullanıcılar, örneğin sıradaki konuşmasını istedikleri kişiyi belirleyebilecek. Platform en çok iş ortamında kullanıldığı için güncelleme çok sık gelmiyor. Ancak gelen güncellemeler ile daha keyifli bir deneyim sunulacak.

Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition için yeni bilgiler geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting