Skoda Octavia fiyatları 600 bin TL’ye yaklaştı!

2021 skoda octavia 3

Son dönemde Türkiye pazarında hayli popüler olan Octavia, yükselen fiyatlarıyla can sıkıyor. Normal şartlarda bu fiyatlara Octavia değil rahat bir şekilde SuperB alıyor olmamız lazımdı. İşte 2022 Octavia fiyatları ile ilgili detaylar.

Skoda Octavia fiyatları 600 bin TL’ye yaklaştı! Son dönemde ülkemizde otomobil almak iyiden iyiye zorlaşmış durumda. İşin ilginç yanı ise bayiden sıfır otomobil almak isteseniz de alamamanız. Çünkü bu otomobiller fırsatçılar tarafından bir şekilde piyasadan toplanıyor. Bu gerçekten de ilginç bir durum.

Bugün sizinle fiyatlarını paylaşacağımı otomobil ise Skoda Octavia. Yenilenen Octavia’nın Avrupa pazarına gelmesi 2020’nin sonlarına doğru gerçekleşmişti. Türkiye’de satışa çıkması ise 2021’in ilk çeyreğini buldu. Peki güncel Octavia fiyatları ne kadar?

Ayrıntılara geçmeden önce şu ufak bilgiyi sizlerle paylaşalım. Sıfır bir Octavia almak için öyle ya da böyle en az 575.000 TL‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Yanlış okumadınız. 575.000 TL!

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri güncel Skoda Octavia fiyatlarıyla başbaşa bırakalım. Gerçi buradan yazan liste fiyatları ile bir Octavia almak istediğinizde kaç ay bekleyeceğiniz önemli bir soru işareti. Zira az önce de belirttiğimiz üzere ülkeye gelen otomobiller liste fiyatı üzerinden daha gelmeden satılmış oluyor.

Skoda Octavia fiyatları 600 bin TL’ye yaklaştı!

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Elite

Fiyatı: 575.305 TL

2021 skoda octavia 6


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir