Ana SayfaAppleSiri Çok Yakında Daha Zeki Hale Gelecek

Siri Çok Yakında Daha Zeki Hale Gelecek

Apple’ın akıllı kişisel asistanı Siri’yi geliştirmek için yeni bir ekip oluşturduğu ve servisin çok yakında daha zeki hale geleceği belirtiliyor.

Teknoloji devi Apple‘ın iOS kullanıcılarına sunduğu Siri, dünyanın en çok kullanılan kişisek akıllı asistanları arasında yer alıyor. Bu rağmen Apple’ın kişisel asistanı zaman zaman beklendiği kadar doğru sonuçlar veremiyor. Bu aksaklıkları gidermek için çalışmalarını sürdüren Apple’ın, Siri‘yi çok daha zeki hale getirecek yeni bir yazılım üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

Apple_Siri

Konu hakkında ortaya çıkan yeni haberlere göre Siri‘nin yeni nesil yazılımını çok daha kullanışlı hale getirmek isteyen Apple, kişisel asistanlar konusunda uzman yazılımcılar ve araştırmacılardan oluşan bir ekibi bir araya getirdi. Siri üzerinde yapılacak geliştirimelerle birlikte servisin, konuşulan dili çok daha çabuk öğrenmesi ve anlaması bekleniyor. Bu geliştirmelerin kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz açıklanmamış olsa da, sonbahar aylarında yayınlanacak olan iOS 8‘le birliktte gelebileceği tahmin ediliyor.

LG G3 Mini Gerekli İzinleri Almış Durumda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting