Seramik kasalı Galaxy S10 fiyatı belli oldu!

Galaxy Buds

Seramik kasalı Galaxy S10’un merakla beklenen fiyatı ortaya çıktı. Seramik kasalı Galaxy S10 maalesef ki fiyatı ile çok üzecek. İşte dudak uçuklatan Galaxy S10’un seramik kasalı sürümünün fiyatı.

Samsung’un Galaxy S10 için her geçen gün yeni planlarının olduğu ortaya çıkıyor. Kırmızı ve Lite modelinin ardından bugün de seramik kasalı Galaxy S10 modelinin olacağı ortaya çıktı. Hatta bu modelin fiyatı bile Samsung’un Vietnamlı bir tedarikçisi tarafından sızdırıldı.

Seramik kasalı Galaxy S10 fiyatı dudak uçuklatıyor

Vietnam merkezli satış sitesinin sızıntısına göre; Galaxy S10’un seramik kasalı sürümü 30.990.000 Vietnam Dongu yani yaklaşık 1.350 dolardan satışa sunulacak. Türkiye’de ise bu modelin 10.000 TL seviyesinde satılacağı düşünülüyor. Bu modelin tahmin edebileceğiniz gibi standart bir sürümü olmayacak.

Galaxy S10 bu kez de kırmızı rengiyle ortaya çıktı

Galaxy S10’un seramik kasalı sürümü söylenenlere göre; 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama birimine sahip olacak. Diğer Galaxy S10 modelleri ise 6 GB RAM‘den başlayan opsiyonlar ile satışa sunulacak.

Seramik kasalı Galaxy S10

Son olarak Galaxy S10’un 1 TB depolama alanına sahip sürümünün de olacağını belirtelim. Galaxy S10’un işlemci tarafında ise Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti yer alacak.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin