Seramik Galaxy S10 özellikleri ile dudak uçuklatıyor!

Seramik Galaxy S10 özellikleri

Seramik Galaxy S10 özellikleri ile karşımıza çıktı. Samsung bu özel model için dudak uçuklatan donanım kullanmaya hazırlanıyor. İşte seramik Galaxy S10 özellikleri!

Samsung’un geçtiğimiz günlerde seramik Galaxy S10 modeli üzerinde çalıştığını sizlere aktarmıştık. Apple Watch’un seramik sürümü gibi özel olacak olan bu modelin bugün de çılgın özellikleri sızdırıldı. Galaxy S10 Plus modeline özel olacak olan ve fiyatı da pahalı olması beklenen seramik model, adeta Android katili olacak.

Seramik Galaxy S10 özellikleri

Seramik Galaxy S10 Plus modeli diğer modeller gibi Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek. Ancak diğer modellerde maksimumda 8 GB RAM yer alacakken, bu özel sürümde tam 12 GB RAM bulunacak. Samsung, depolama alanında da bu model için bir güzellik yapacak.

Samsung yeni cihazlarını sızdırdı!

Güney Koreli teknoloji üreticisi 1 TB dahili depolama birimin mobile geleceğini geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Samsung, seramik modele 1 TB depolama alanı koyacak. Tabii bunun bir de bedeli olacak. En tepe model olacak olan seramik Galaxy S10 Plus’ın 1.300 dolar seviyelerinde olması bekleniyor.

Seramik Galaxy S10 özellikleri

Son olarak Galaxy S10 Plus modelinde üçlü arka ve ikili ön kamera kurulumunun yer alacağını belirtelim. Galaxy S10’da tek ön kamera bulunacak. Plus modelin farkı da bu olacak gibi görünüyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin