Selena Gomez Spotify’da Tarkan dinliyor!

Selena Gomez

Ünlü şarkıcı Selena Gomez’in Spotify üzerinde Tarkan dinlediği ortaya çıktı. Peki, Selena Gomez’in Tarkan’ı dinlediği nasıl belli oldu? İşte konuyla ilgili detaylar!

Amerikalı ünlü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, sosyal medyayı Tarkan aşkı ile kasıp kavurdu. SGomezSpotify isimli Twitter hesabı Gomez‘in Spotify’da dinlediği şarkıları listeledi. Bu şarkılar arasında Tarkan’ın olması dikkat çekti.

Selena Gomez Tarkan dinliyor!

Gomez’in Spotify üzerinde dinlediği şarkıları AppleWeb-API sayesinde ölçen bu BOT hesap, uzun süredir ünlü şarkıcının müzik zevkini ortaya koyuyordu. SGomezSpotify hesabı, Gomez’in, Tarkan – Kış Güneşi, Tarkan – Kuzu Kuzu ve Tarkan – Yolla şarkılarını dinlediğini açıkladı.

Spotify büyümeye devam ediyor

Dünya starı olarak bilinen Tarkan, bu sefer de Gomez sayesinde bir kez daha gündeme gelmiş oldu. Türk kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilen hesapta, bakalım ilerleyen günlerde yeni Türk şarkıcılarının ismi geçecek mi?

Selena Gomez

API‘lar sayesinde ortaya çıkan bu durum sonrası, ünlü şarkıcının Apple Music, Tidal ve Spotify platformları arasında Spotify‘ı kullanmayı tercih ettiği de ortaya çıktı. İlerleyen aylarda Apple Music’e özel içerik üreteceği söylenen Gomez, bu durumun ortaya çıkmasından sonra Apple tarafından tercih edilmeyecektir.