Seat Leon Ocak fiyatları açıklandı! Yok artık!

seat leon 5

Seat düşen döviz kuruna rağmen arttırdığı fiyatlarını düşürmemekte ısrarcı. Hala sıfır Leon fiyatları yarım milyona yakın seyrediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Seat Leon Ocak fiyatları açıklandı! Yok artık! Bilindiği üzere Seat kısa süre önce Leon’un kasasını yenilemişti. Şimdiye kadar trafikte çok fazla yeni Leon görmemiş olabilirsiniz. Çünkü kısa süre öncesine kadar Leon fiyatları hayli uçuktu. Hatta şu anda da çok makul seviyelere indiğini söylemek doğru olmaz.

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce ÖTV tarafında önemli bir güncelleme gerçekleşmişti. Bu güncelleme ile birlikte bazı modellerin ÖTV dilimi değişmiş ve fiyatı ucuzlamıştı. Bu otomobillerden birisi de yeni Leon’un Style versiyonuydu. Fakat artan döviz kuru ile birlikte giriş seviyesi Leon’un fiyatları bile yarım milyona yaklaştı.

Peki şu anda yeni kasa bir Leon almak için ne kadarlık bir meblağı gözden çıkarmamız gerekiyor?

Seat Leon fiyatları artık Golf'le yarışıyor

Seat Leon Ocak fiyatları açıklandı! Yok artık!

Güncellenen fiyatlara göre en boş Leon için yaklaşık olarak 430.000 TL’ yi gözden çıkarmak gerekiyor. Yalnız dip not olarak belirtelim. Bu model hali hazırda alt ÖTV diliminin sınırında yer alıyor. Bir üst seviyeye geçmesi durumunda fiyatı daha da artacaktır.

1.0 TSI 110 HP Style
Fiyatı: 430.000 ₺

1.0 eTSI 110 HP DSG Style Plus
Fiyatı: 485.000 ₺

1.5 TSI ACT 130 HP FR
Fiyatı: 475.000 ₺

1.5 eTSI ACT 150 HP DSG Xcellence
Fiyatı: 550.000 ₺

1.5 eTSI ACT 150 HP DSG FR
Fiyatı: 560.000 ₺

Honor’un katlanabilir telefonu çok can yakacak gibi duruyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir