Ana SayfaGenelNissan Juke Ocak fiyatlarıyla şaşırtıyor!

Nissan Juke Ocak fiyatlarıyla şaşırtıyor!

B-SUV denildiğinde akla gelen ilk modellerden biri olan Nissan Juke’un fiyatları yeni yılla birlikte yarım milyonu geçti. İşte Nissan Juke Ocak ayı fiyatları.

Nissan Juke Ocak fiyatlarıyla şaşırtıyor! Malum ülkemizde artık sıfır otomobil almak için 250 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Azıcık eli yüzü düzgün bir otomobil alayım dediğinizde ise ödemeniz gereken meblağ bir anda 500 bin TL’ye varıyor. Görünen o ki bu durum kısa vadede düzelmeyecek. En azından bizim görüşümüz bu yönde.

Kısa süre önce yenilenen kasasıyla yollara çıkan Juke, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu ay gerçekleşen ÖTV matrah düzenlemesi ile pek çok modelin fiyatında önemli düşüşler yaşanmıştı.

Fakat son dönemde döviz kurlarının artmasıyla birlikte gelen indirimler de eriyip gitti. Otomobillerin fiyatı döviz kuruna bağlı olduğu için, pek çok model tekrardan üst ÖTV dilimine geçti. Üst ÖTV dilimi yüklü fiyat artışlarını da beraberinde getirdi. Peki Nissan Juke’un güncel fiyatları ne alemde? İşte güncel Juke fiyatları.

Nissan Juke Ocak fiyatlarıyla şaşırtıyor

Nissan Juke Ocak fiyatlarıyla şaşırtıyor!

1.0 DIG-T 115PS Düz Vites Tekna
Fiyatı: 443.300

1.0 DIG-T 115PS DCT Tekna
Fiyatı: 523.400

1.0 DIG-T 115PS DCT Platinum
Fiyatı: 569.800

1.0 DIG-T 115PS DCT Platinum Perso
Fiyatı: 592.600

1.0 DIG-T 115PS DCT Platinum Premium
Fiyatı: 629.400

Volvo XC40 Recharge Türkiye’de satışa sunuldu işte konu ile ilgili tüm detaylar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting