Ana SayfaGenelSeat Leon fiyatları Golf'ü de geçti!

Seat Leon fiyatları Golf’ü de geçti!

Seat düşen döviz kuruna rağmen arttırdığı fiyatlarını düşürmemekte ısrarcı. Hala sıfır Leon fiyatları yarım milyona yakın seyrediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Seat Leon fiyatları Golf’ü de geçti! Yok artık! Bilindiği üzere Seat kısa süre önce Leon’un kasasını yenilemişti. Şimdiye kadar trafikte çok fazla yeni Leon görmemiş olabilirsiniz. Çünkü kısa süre öncesine kadar Leon fiyatları hayli uçuktu. Hatta şu anda da çok makul seviyelere indiğini söylemek doğru olmaz.

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce ÖTV tarafında önemli bir güncelleme gerçekleşmişti. Bu güncelleme ile birlikte bazı modellerin ÖTV dilimi değişmiş ve fiyatı ucuzlamıştı. Bu otomobillerden birisi de yeni Leon’un Style versiyonuydu. Fakat artan döviz kuru ile birlikte giriş seviyesi Leon’un fiyatları bile yarım milyonu aştı.

Peki şu anda yeni kasa bir Leon almak için ne kadarlık bir meblağı gözden çıkarmamız gerekiyor?

Seat Leon fiyatları artık Golf'le yarışıyor

Seat Leon fiyatları Golf’ü de geçti!

Güncellenen fiyatlara göre en boş Leon için yaklaşık olarak 539.000 TL’ yi gözden çıkarmak gerekiyor. Yalnız dip not olarak belirtelim. Bu model hali hazırda alt ÖTV diliminin sınırında yer alıyor. Bir üst seviyeye geçmesi durumunda fiyatı daha da artacaktır.

1.0 eTSI 110 HP DSG Style
Fiyatı: 539.000 TL

1.5 TSI ACT 130 HP FR
Fiyatı: 539.000 TL

1.5 eTSI ACT 150 HP DSG FR
Fiyatı: 625.000 TL

Kripto paralarda grafik yukarı doğru hareket ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting