Ana SayfaGenelSamsung'dan Çocuklara Özel Galaxy Tab 3!

Samsung’dan Çocuklara Özel Galaxy Tab 3!

Samsung, her yaştan bilişim meraklılarının taleplerini karşılamaya devam ediyor. Koreli üretici şimdi de, çocuklara güvenlik içerik sağlarken, onları çok eğlendirebilecek bir cihaz geliştirdi.

Son zamanlarda, çocuklara özel tabletlerin meydana getirdiği bir pazar oluştu. LG, Samsung, Toys&R Us gibi firmalar, sadece güvenli içeriğe ulaşılabilecek, çocukların ahlaki ve fiziksel gelişimini olumsuz yönde etkilemeyecek ve aileler tarafından şifrelerle korunacak tablet cihazlar üretiyor. Bunların sonuncusu da Samsung Electronics’in ürettiği Galaxy Tab 3 Kids.

Samsung Electronics IT ve Telekom Satış-Pazarlama Direktörü Selçuk Mirza, konu hakkında ” Çocukların teknolojiyi her zamankinden daha fazla kullandıkları yadsınamaz bir gerçek. Galaxy Tab 3 Kids’i geliştirirken hem aileleri, hem de çocukları düşündük. Sonuç olarak da; zengin, etkileşimli ve eğitici bir içeriğe sahip; eğlenceli ve çocuk dostu kullanıcı deneyimi sunan bir cihaz ortaya çıktı” ifadelerini kullandı.

3 Aralık’da piyasaya sürülecek cihaz, pek çok yetişkin tableti aratmayacak nitelikte: 1,2 GHz çift işlemci, 1 GB RAM, 3 megapiksel ön kamera ve 1,3 megapiksel arka kamera, 8 GB saklama alanı kullanıcıların beklentilerinin çoğunu karşılıyor. Çocuklara özel sunulan Samsung Internet uygulama dükkanı da cabası. Bununla birlikte, tablet bilgisayarın fiyatı henüz açıklanmadı.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU