Ana Sayfa Dedikodular Samsung Çocukları Unutmadı

Samsung Çocukları Unutmadı

Samsung, Galaxy Tab 3 tabletini çocuklar için daha cazip hale getiriyor. Renkli tabletler yakında…

Bugün Samsung , özellikle çocuklar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış renkli bir tablet olan Galaxy Tab 3 Çocuk’ u duyurdu. Bu tablet çocukların kullanabileceği şekilde daha dayanıklı tasarlanmış ve ek güvenlik ve eğitim özellikleri önceden yüklenmiş olarak geliyor. Bu cihaz özellikle de hali hazırda ebeveynlerin diz üstü bilgisayarlarını, tabletlerini kullanan, genç kesime hitap ediyor.

Tablet, çocuklara hitap eden bir çok uygulama ile yüklü geliyor. Ayrıca Kid’s Store uygulaması ile birlikte, çocuklara hitap eden binlerce oyun, uygulama, eğitim seti, video gibi ilgilenilen alandaki yenilikleri keşfetmeyi ve kullanmayı sağlıyor. Ayrıca tablet zaman ayarlaması ile birlikte geliyor. Bu sayede, çocuğunun bilgisayar başında fazla durmasını istemeyen ebeveynler, istedikleri süre kadar tablet ile oynanmasını sağlıyor.

Galaxy Tab 3 Kids
Galaxy Tab 3 Kids

Samsung’ un yeni tableti 7 inç ekran, 3 MP arka, 1.3 MP ön kamera ile birlikte geliyor. 1 GB RAM’ a sahip olan tablette 1.2 GHc çift çekirdekli işlemci bulunuyor.

The Galaxy Tab 3 Kids adı ile ilk olarak önümüzdeki ay Kore’ de satışa çıkacak olan tablet kısa bir süre içinde de dünya çağında satışa çıkacak. Tabletin fiyatı henüz belirlenmemiş ancak diğer 7 inç’ lik tabletlere bakıldığında fiyatının 199$ civarında olmasını bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting