Samsung kullanıcıları için önemli gelişme!

Galaxy Z Fold 4 40 bin

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung, kullanıcıları için verdiği sözü bir kez daha hatırlattı. Güney Koreli teknoloji devi özellikle orta – üst segment modelleri için güncelleme süresini uzatma kararı aldı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Samsung kullanıcıları için önemli gelişme! Güney Kore’nin en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung, kısa bir süre önce özellikle üst segmentte yer alan cihazlar için 3 yıllık güncelleme sözü verdiğini açıklamıştı. Şimdi ise Samsung bu sözüne bir yenisini daha ekledi.

Samsung için zor zamanlar! %13 azalmaya gidilecek

Malum Android kullanıcıları için güncellemeler çok önemli. Günümüzde pek çok Android modeli sadece tek bir güncelleme alıyor. Bu da kullanıcılar açısından sıkıntılı bir durum.

Neyse ki Samsung bazı modellerine 3 yıl Android güncellemesi vereceğini açıklamıştı. Şimdi bir söz de güvenlik güncellemeleri için geldi.

samsung

Samsung kullanıcıları için önemli gelişme!

Güney Koreli üretici üst segment cihazları için güvenlik güncellemesi sözü verdi. Samsung’un bu sözü S ve Z ailesindeki cihazları kapsıyor. Elbette bu modellerin üzerindeki cihazlar da 5 yıllık güncelleme sözüne dahil edilecektir.

Bu söz sadece güvenlik güncellemelerini kapsayacak. Yani telefonunuz 3 yıl Android güncellemesi aldıktan sonra 2 yıl daha güvenlik güncellemelerini almaya devam edecek. Bu gerçekten Samsung kullanıcıları için hayli olumlu bir haber.

Samsung 200 megapiksel

Zaten günümüzde bir telefonun kullanım ömrünün de 3 ya da 4 yıl olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla Samsung’un bu sözünün müşterileri için hayli önemli olduğunu da dile getirebiliriz. Bakalım Android tarafındaki diğer isimlerden de benzer sözler gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Twitter kurumların hesaplarını doğrulamasına izin verecek!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir