Ana SayfaGenelSamsung Gaming Hub yayına başladı

Samsung Gaming Hub yayına başladı

Samsung Gaming Hub şu anda 2022 Samsung akıllı TV’lerinde ve akıllı monitörlerinde yayında ve oyun akışı serisine Amazon’dan iki hizmet ekliyor: Twitch ve Luna. İşte detaylar.

Twitch bugün, Luna ise yakında geliyor. Oyuncular ayrıca Xbox Game Pass’e ve NVIDIA GeForce NOW, Google Stadia ve Utomik uygulamalarına TV’lerinde aynı belirlenmiş alanda erişebilecekler. Bir Samsung sözcüsü Engadget’a yaptığı açıklamada, şirketin oyun merkezinin önceki Samsung akıllı TV modellerinde kullanıma sunulmasıyla ilgili ayrıntıları daha sonraki bir tarihte yayınlamayı planladığını doğruladı. Samsung Gaming Hub uygulamasına aşina olmayanlar için, oyunculara akıllı TV’lerinde yalnızca Bluetooth denetleyicilerini kullanarak, konsola ihtiyaç duymadan büyük bulut oyun hizmetlerine erişmenin bir yolunu sunuyor. Hem Spotify hem de YouTube için uygulamalar da oyun merkezine dahil edilecek.

Samsung Gaming Hub yayına başladı

Samsung, gelecekte yeni ortaklıklar da dahil olmak üzere daha fazla oyun odaklı içerik sunmayı planladığını söyledi. Samsung’un Servis İş Ekibi Başkanı Won-Jin Lee, “Önde gelen oyun akışı hizmetleri ve uzman küratörlüğünde tavsiyeler arasında genişleyen ortaklıklar sayesinde, oyuncular platformdan bağımsız olarak mevcut en geniş seçenek arasından oyunlara kolayca göz atabilecek ve oyunları keşfedebilecekler” dedi.

Amazon’un Luna bulut oyun hizmeti, Mart ayından bu yana yalnızca halka açık ve Fire TV’lerde mevcut. Samsung ile ortaklığı, gelişmekte olan oyun hizmetine, evlerinde hiç kullanmamış insanlara ulaşmanın kolay bir yolunu sunabilir. Amazon’a ait olan Twitch’in bir zamanlar Samsung Gaming Hub akıllı TV’ler için bir uygulaması vardı, ancak 2019’da kullanımdan kaldırıldı. Platformun en yeni Samsung akıllı TV’lerine dönüşü, yayıncılar ve hayranları için mutlu bir haber olacak.

Amazon, Birleşik Arap Emirlikleri’nde LGBTQ aramalarını ve ürünlerini kısıtladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting