Samsung Galaxy Z Fold 2 5G’nin basın görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G'nin basın görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G , son dönemin popüler teknoloji başlıkları arasında yer alıyor ve cihaz hakkında sızıntı detaylar arka arkaya gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G’nin yakın bir zamanda resmiyet kazanması bekleniyor. Yaklaşık 2 bin dolar satış fiyatı etiketiyle piyasaya sunulması planlanan telefon, “farklı tasarım çizgisi” isteyenler için ideal bir çözüm olabilir, çünkü “katlanabilir ekran” faktörüne sahip.

Biliyorsunuz, son dönemde özellikle Samsung ve Huawei’nin katlanabilir ekranlı telefon çalışmaları var. Henüz herkese hitap eden düzeyde ve işlevsellikte olmasalar da, çalışmaların sıklaşmasıyla daha iyi sonuçların ortaya çıkması da büyük olasılık.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, 5 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Unpacked etkinliği ile resmi olarak ilk kez görücüye çıkacak. Mystic Bronze ve Mystic Black olmak üzere iki farklı renk seçeneğinin olacağı söylenen telefon, toplamda 4 kameraya ve 5G bağlantı teknolojisine sahip olacak. Yani en azından şu an söylenenler bu yönde.

Ürün kapalı haldeyken ana ekranının 6.23 inç, açık haldeyken de büyük ekranının 7.7 inç değerde olacağı söyleniyor. Tabii Samsung bu telefonunda da Amoled ekran teknolojisinden faydalanıyor. Ekran tarafında dikkat çekici bir diğer detay ise, 120Hz görüntü tazeleme değerinin olması.

Ürünün arka tarafında 64+12+12MP olmak üzere 3 kamerası, ön tarafında da 10MP selfie kamerasının olacağı söyleniyor.

Pil tarafına baktığımızda da 4356mAh pil ve 15W hızlı kablosuz şarj değerinden söz ediliyor.
İşte Samsung Galaxy Z Fold 2 5G’nin internete sızdırılan basın görselleri…

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G'nin basın görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G'nin basın görselleri sızdırıldı

Redmi Note 9 Pro inceleme: Büyük ekran, toplamda 5 kamera!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir