Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Flip Lite üzerinde çalışıyor

Samsung Galaxy Z Flip Lite üzerinde çalışıyor

Samsung’un katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Galaxy Z Flip Lite uygun fiyatıyla katlanabilir telefonları yaygınlaştırabilir.

Samsung Galaxy S ve Note serisinin yanı sıra, katlanabilir cihaz serisine çok fazla odaklanıyor gibi görünüyor. Güney Koreli firma, ilk Galaxy Fold’dan bu yana, Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip gibi birkaç katlanabilir cihaz ekledi. Mevcut katlanabilir cihazlar daha çok premium tarafta olsa da, teknoloji gerçekten yakında daha erişilebilir hale gelecek. Tam da bunun için Samsung’un uygun fiyatlı bir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Görünüşe göre şirket Galaxy Z Flip Lite üzerinde çalışıyor.

Galaxy Z Flip Lite Samsung’un uygun fiyatlı katlanabilir telefonu olacak

DSCCRoss, “UTG’li Z Flip Lite’ı duyuyoruz” diye attığı tweet ile ortalığı karıştırdı. Lite model üzerinde zaten çalıştığı bilinen Samsung’un, bu sızıntı sonrası çalışmalarının gerçekten de olduğu kanıtlanmış oldu.

Samsung Galaxy Note serisi için yolun sonu geldi

Tweet UTG ile geleceğini açıkça belirtiyor. Bilmeyenler için UTG, Samsung’un orijinal Galaxy Fold ile sunduğu Ultra İnce Cam teknolojisini temsil ediyor. Gerçekten durum buysa, uygun fiyatlı veya Lite modeline baksak bile Samsung’un katlanabilir cihazında yalnızca UTG panellerini görmemiz oldukça sevindirici.

Galaxy Z Flip Lite

Katlanabilir akıllı telefon segmenti, geleneksel telefon pazarından oldukça farklı. Samsung, şimdiye kadar çok sayıda katlanabilir cihazı piyasaya süren tek akıllı telefon üreticisi gibi görünüyor. Uygun fiyatlı bir katlanabilir akıllı telefon, akıllı telefon endüstrisini değiştirme potansiyeline sahip. Teknoloji ve katlanabilir akıllı telefonun yetenekleri daha fazla ele ulaşabilecek. Katlanabilir akıllı telefonların geleceği daha parlak görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting