Samsung, Galaxy S9 ile 4 yıllık iPhone 6’yı karşılaştırdı!

Galaxy S9

Samsung, yeni amiral gemisi S9 için yeni reklam filmi yayınladı. Bu reklam filminde 4 yıl önce tanıtılan iPhone 6 ile Galaxy S9 karşılaştırıldı. Bu ilginç karşılaştırmanın detayları haberimizde.

Firmalar, birbirlerine gönderme yaparak kendi telefonlarını ön plana çıkarmak için farklı yollar izleyebiliyor. Apple’ın henüz başvurmadığı bu yöntemi, Samsung, Huawei ve Asus gibi dev isimler çok güzel bir şekilde kullanıyordu. Ancak Samsung, yayınladığı son Galaxy S9 reklamı ile biraz çuvalladı diyebiliriz.

iPhone 6 yerine Galaxy S9 alın

YouTube‘da yayınlanan Samsung Galaxy: Moving On ismimli videoda, bir iPhone 6 kullanıcısının yaşadığı sorunlar gündeme getiriliyor.

Galaxy S9’un ön planda tutulduğu bu videoda; iPhone 6’nın NFC özelliğinin olmamasından, su geçirmez özelliği olmamasından ve ekranının kötü olduğundan bahsediliyor.

2014 yılında satışa sunulan iPhone 6 ile 2018’de satışa sunulan telefon ile kıyaslama yapmak ne kadar mantıklı tartışılır. iPhone X ile kendini kıyaslayamayan Samsung, 4 yıl öncesi teknolojilerin ne durumda olduğunu çok iyi bildiğini düşünüyoruz.

Samsung’un Apple’ı vurduğu noktalar 4 yıl öncesinin teknolojisiydi. Şu an Samsung’un saldırdığı eksik yanlar iPhone 8 ve iPhone X ile kapatılmış hatta üzerine bile koyulmuş durumda.

Samsung Oreo güncellemesini durduru!

Dış basında görev yapan editörlerin bile anlam veremediği bu ilginç kıyaslama videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin