Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S9 için Android 10 testlerine başladı

Samsung Galaxy S9 için Android 10 testlerine başladı

Kısa süre önce Android 10 gelecek olan modellerini açıklayan Samsung, Galaxy S9 modelleri için testlere başladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Hali hazırda akıllı telefon pazarında en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren isim olan Samsung, güncellemeler söz konusu olduğunda biraz geri planda kalıyor. Özellikle Android 9’da hayli silik bir görüntü sergileyen Güney Koreli şirket, aynı umursamazlığı Android 10’da da göstermek istemiyor.

Geçtiğimiz günlerde Android 10 alacak olan modellerine ilişkin bir liste yayınlayan Samsung, şimdiden bazı modeller üzerinde teste başladı. Sızdırılan bilgilere göre Güney Koreli şirket geçtiğimiz sene satışa sunduğu bayrak gemisi modeli Galaxy S9 ve S9+ için Android 10 testlerine başlamış durumda.

Elbette bu testlere başlanması demek, bu modeller için Android 10’un hemen yayınlanacağı anlamına gelmiyor.

Çok büyük bir ihtimalle Galaxy S9 ve S9+, Android10 güncellemesini S10 modellerinden sonra alacaktır. Elbette Samsung’un bir sürpriz yapıp S9 modellerini öne çekme ihtimali de mevcut. Fakat bu hayli düşük bir ihtimal.

Yeni Galaxy S10 güncellemesi kamera performansını iyileştiriyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler