Ana SayfaTelevizyonBİM uygun fiyata 4K HDR TV satacak!

BİM uygun fiyata 4K HDR TV satacak!

Teknolojik ürünleri uygun fiyata satması ile sürekli gündeme gelen BİM, şimdi de JVC markasının 4K HDR TV modelini çok ama çok uygun fiyata satmaya hazırlanıyor.

Teknoloji gündeminde sürekli kendine yer bulan Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşlarından biri olan BİM; daha önceleri iPhone X, iPhone 7, PlayStation 4 ve Xbox 360 satışları ile dikkat çekmişti. Bu ürünleri uygun fiyata satan BİM, şimdi de 4K HDR televizyon satmaya hazırlanıyor.

4K HDR TV BİM mağazalarında!

Teknoloji mağazalarından kat ve kat daha uygun fiyata satış yapan BİM, şimdi de gözünü televizyon segmentine çevirmiş durumda. Açıklamalara göre; Japonya’nın dev isimlerinden olan JVC’nin 4K HDR TV modeli çok yakında BİM mağazalarındaki yerini alacak.

50 inç büyüklüğündeki bu 4K HDR televizyon modeli dahili uydu alıcısı ve Netflix özellikleri ile dikkat çekiyor. Televizyonda 2 adet USB girişi, 3 adet HDMI girişi, Wi-Fi ve Bluetooth yer alıyor. Ayrıca JVC’nin bu televizyonu tam 3 yıl garantili.

BİM, Xiaomi Redmi 5 Plus satacak!

Piyasadaki 4K HDR televizyon modellerinin fiyatları ortalama 3.000 TL‘den başlıyor. BİM’in piyasanın 1.000 TL altında satması büyük bir başarı olarak gösteriliyor. BİM daha önce Full HD ve 4K TV satışı gerçekleştirmişti. Ancak bu TV’nin HDR yani High Dynamic Range özelliğinin olması BİM için bir ilk olacak.

4K HDR TV

Son olarak JVC’nin HDR TV modelinin 25 Mayıs tarihinde BİM mağazalarındaki yerini alacağını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU