Ana sayfa Genel Amazon kargonuzu evinizin içine kadar getirecek!

Amazon kargonuzu evinizin içine kadar getirecek!

E-ticaret sektöründe büyük bir değişim yaratan Amazon kargonuzu sizin için evinizin içine kadar getirmeyi planlıyor. Şirket bu hizmeti verebilmek için bazı taleplerde de bulunuyor.

Kargocunuzun, evde olmadığınızda kapınızdan geri dönmesine defalarca şahit olmuşsunuzdur. Siz evde olmasanız bile kargonuzun evinizin içine kadar getirildiğini hayal etmek bile büyük bir keyif. Amazon işte tam da böyle bir hizmetle müşterilerine keyifli bir deneyim yaşatmak istiyor.

Amazon kargonuzu garaj sistemiyle getirecek

Yeni sistemin adı Key for Garage olarak geçiyor. Bu sistemde, siz evde olmasanız bile, kargonuz garajınızın içine kadar getiriliyor. Şu an için bu sistem Amazon Prime kullanıcıları tarafından denenebiliyor.

Amazon Prime üzerinden kayıt olabildiğiniz Key for Garage, bazı şartlar istiyor. Öncelikli olarak garajın Chamberlain veya LiftMaster’ın myQ uyumlu garaj kapısı açıcısına sahip olması gerekiyor. Eğer bu sistemlerle uyumluluk yoksa, Amazon bu konuda da bir çözüme sahip. 50 Dolar karşılığında, bu sistemler garajınızla uyumlu hale getiriliyor.

Amazon; tüm bu hizmetlerle birlikte, artık daha agresif olacağını gösteriyor. Müşteri memnuniyetinde üst sıralarda yer alan şirket, bunu uzun bir süre korumak istiyor. İlerleyen zamanlarda, evin içine kadar teslimat dönemi tüm Dünyada geçerli hale gelebilir.

Amazon aynı gün teslimat hizmeti artık İstanbul’da

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler