Home Genel Samsung Galaxy A53 birçok ülkede satışa sunuldu

Samsung Galaxy A53 birçok ülkede satışa sunuldu

0
Galaxy A53

Samsung’un oldukça büyük umutlar bağladığı yeni orta segment akıllı telefon modeli Galaxy A53, dünya genelindeki pek çok ülkede satışa sunulmaya başlandı.

Samsung Galaxy A53 birçok ülkede satışa sunuldu. Samsung’un orta segmentte en çok umut bağladığı yeni modellerinin başında gelen Galaxy A53, henüz resmi olarak tanıtılmadı. Bugüne kadar internette yer alan haberlerde, Güney Koreli teknoloji devinin Mart ayı içerisinde düzenleyeceği bir etkinlikle bu cihazı tanıtacağı söyleniyordu. Aslında Samsung’da bu yönde bir açıklama yapmıştı ancak dünya genelindeki birkaç ülkeden gelen bilgiler, şirketin satış stratejisinde yeni bir yol haritasının olduğunu gösteriyor.

Samsung yakın zamanda Galaxy A53 için bir tanıtım organizasyonu yapacak, yani bu hala güncelliğini koruyan bir bilgi. Bununla birlikte diğer taraftan Samsung Galaxy A53 önce Sırbistan’da daha sonra ise Kenya’da resmen satışa sunuldu. Bunun anlamı Güney Koreli teknoloji şirketi henüz tanıtımını bile yapmadığı bir modeli dünya genelindeki birkaç ülkede satmaya başladı.

Samsung Galaxy A53 birçok ülkede satışa sunuldu

Peki bu cihaz bizlere özellik ve fiyat anlamında bir sürpriz sunuyor mu? Samsung Galaxy A53’ün özelliklerine baktığımız zaman, 6,52 inç’lik Full HD+ Super AMOLED ekranı, Exynos 1200 yonga seti, 8GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı, 64MP + 12MP + 5MP +5MP arka kamera, 32MP ön kamera kurulumları ve 4.500mAh’lık bataryasıyla bildiğimizin dışında farklı bir yönü yok.

Bununla birlikte bugüne kadar 460-470 Euro bandında bir satış fiyatıyla karşımıza çıkması beklenen cihazın Kenya’da 400 Euro’dan satışa sunulması gerçekten büyük sürpriz. Bakalım bu fiyat Avrupa ve tabi Türkiye için nasıl uygulanacak?

Ms Marvel, Disney+’ta 8 Haziran’da ortaya çıkacak

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version