Home Akıllı Telefon Samsung Galaxy A04 sertifika alırken görüldü

Samsung Galaxy A04 sertifika alırken görüldü

0
Samsung Galaxy A04s

Samsung’un yakında çıkaracağı yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy A04, sertifika alırken görüldü.

Piyasadaki en güçlü akıllı telefonlar arasında yer alan Galaxy S22 Ultra gibi amiral gemisi akıllı telefonlarının yanı sıra Galaxy A serisi gibi daha düşük fiyata gayet iyi özellikler sunan orta segment ve giriş seviyesi telefonlar da çıkaran Samsung, bu sayede akıllı telefon pazarında zirveye yerleşmiş durumda. Özellikle gelişmekte olan pazarlarda giriş seviyesi telefonlarını çeşitlendirmenin öneminin farkında olan şirket, Galaxy A serisine yeni bir üye daha eklemeye hazırlanıyor.

Şirketin Samsung Galaxy A04 adını taşıyan yeni giriş seviyesi akıllı telefonu, Wi-Fi Alliance’tan sertifika alırken görüldü. Samsung’un yeni telefonu için gerekli sertifikaları almaya başlaması, telefonun çıkışının çok yakın olduğunu gösteriyor.

Samsung Galaxy A04’ün teknik özellikleri hakkında şu ana kadar çok bir bilgi paylaşılmadı. Ancak kısa süre önce Galaxy A04s’in özellikleri sızdırılmıştı. Telefonun standart versiyonunun teknik özelliklerinin de A04s’e yakın olacağını varsayabiliriz.

A04s, Samsung’un Exynos 850 yonga setinden güç alıyor. Telefonda Exynos 850 yonga setine 3 GB RAM eşlik ediyor. Telefonun satışa sunulacağı işletim sistemi ise Android 12.

Samsung Galaxy A04s’in kısa süre önce sızdırılan görselleri, selefinden farklı bir arka kamera tasarımı olduğunu, aynı zamanda ekrandaki selfie kamerası için V şeklinde bir çıkıntı tercih edildiğini göstermişti. Daha önce gelen söylentilere göre telefonda 6.5 inç LCD ekran olacak. 60Hz yenileme hızına sahip bu ekranın çözünürlüğü HD+ olacak. Telefonun batarya kapasitesinin ise 5000 mAh olacağı söyleniyor. Galaxy A04’ün de benzer özelliklere sahip olacağını varsayabiliriz.

God of War Ragnarok çıkış tarihi belli oldu

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version