Ana SayfaGenelGod of War Ragnarok çıkış tarihi belli oldu

God of War Ragnarok çıkış tarihi belli oldu

2022’nin en heyecanla beklenen oyunlarının başında gelen God of War Ragnarok’un çıkış tarihi nihayet belli oldu.

Tüm zamanların en başarılı oyun serilerinden God of War, yepyeni bir oyunla oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. God of War Ragnarok adını taşıyan oyun, ilk olarak 2020 yılında duyurulmuş, o dönemde yapılan açıklamada oyunun 2021’de çıkacağı söylenmişti. Ancak daha sonra yayın tarihi 2022 olarak revize edildi. Ne var ki 2022 ortalarına geldiğimiz şu günlerde hala bir çıkış tarihinin açıklanmamış olması oyunun 2023’e kalacağı yönünde endişe doğurdu. Ancak sonunda beklenen haber geldi ve heyecanla beklediğimiz Ragnarok’un çıkış tarihi belli oldu.

Bloomberg tarafından paylaşılan bilgilere göre heyecanla beklenen yeni God of War oyunu, bu yılın kasım ayında çıkacak. Sony’nin Santa Monica stüdyosu, çıkış tarihini bu ay içinde resmi olarak açıklayacak. Oyun daha önce açıklandığı gibi hem PlayStation 4’e hem de PlayStation 5’e geliyor.

God of War dizisi

Oyunun bu yılın kasım ayında çıkacağı bilgisi henüz Sony tarafından doğrulanmamış olsa da bu bilginin Bloomberg gibi güvenilir bir kaynak tarafından paylaşılması, çok büyük ihtimalle doğru olduğu anlamına geliyor. Bloomberg de bu bilgiyi şirket içinden güvendiği kaynaklardan aldığını söylüyor. Görünüşe bakılırsa oyunun 2023’e erteleneceği yönündeki haberler gerçeği yansıtmıyormuş.

Bildiğiniz gibi hem Amerika’da tatil dönemi olan Şükran Günü haftası hem de Black Friday kasım ayında olduğu için pek çok şirket yeni oyunlarını kasım ayında çıkarıyor. Bu yüzden Sony’nin de God of War Ragnarok’u kasım ayında, Black Friday’den hemen önce satışa çıkarması, pazarlama açısından oldukça isabetli bir hamle olacaktır.

NASA UFO olaylarını araştırmak için ekip kuruyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting