Samsung , BESPOKE AI  Combo’yu Tanıttı

BESPOKE AI

Samsung’un IFA 2023’te tanıttığı BESPOKE AI  Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, gücünü Dijital İnvertör Isı Pompası teknolojisinden alıyor.

Çamaşırları yıkayıcıdan kurutucuya aktarma zahmetini ortadan kaldıran model, tüm çamaşır yükünü tek adımda tamamlıyor. 25 kg’lık büyük yıkama kapasitesini 13 kg’lık ısı pompalı kurutma kapasitesiyle birleştiriyor ve tüketicilere daha fazla esneklik sunan akıllı fonksiyonlarla geliyor.

Yeni BESPOKE AI

Bütün bir çamaşır yıkama programını tek makinede tamamlayabilen Yeni BESPOKE AI Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, kurulu iki makineden daha az yer kapladığından kullanıcıların evlerinde yerden tasarruf etmesini sağlıyor. Yaşam alanından daha fazla faydalanmayı hedefleyen tüketiciler, tasarruf ettikleri alanı diğer kullanımlar için değerlendirebiliyor.

BESPOKE ürünlerinin sade ve düz tasarımı, evin iç mekanıyla olduğu gibi diğer cihaz ve mobilyalarla da uyumlu.

BESPOKE AI

Çamaşır Yıkamayı Kolaylaştırın

Modelin özellikleri ve çamaşır yıkama programları, kullanıcılara daha zengin ve kesintisiz bir deneyim sunmak için tasarlandı. Tüketiciler makineyi çalıştırdıklarında, daha sezgisel bir şekilde kontrol edebiliyor ve geniş LCD ekran sayesinde yıkama ve kurutma süreçlerini kolayca seçebiliyor. Ekranda ayrıca, program sonunda kullanıcıların başvurabileceği yol gösterici bilgiler de sunuluyor.

AI Wash özelliği sayesinde BESPOKE AI Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, her yükteki kumaşların ağırlığını ve yumuşaklığını algılıyor; kullanılacak su ve deterjan miktarını optimize etmek için, su bulanıklığına dayanarak, çamaşırların kirlilik seviyesini tespit ediyor. BESPOKE AI Combo Kurutmalı Çamaşır Makinesi, bu bilgileri kullanarak en iyi sonuçları hızlı ve verimli bir şekilde elde etmek için ıslatma, durulama ve sıkma sürelerini devamlı ayarlıyor.

Otomatik ve Akıllı Özelliklerden faydalanın

Samsung, kullanıcıların makinelerini verimli bir şekilde yönetmesine destek olmak için gelişmiş teknolojiler kullanıyor. Örneğin, programlar tamamlandığında kapak otomatik olarak açılıyor, böylece kullanıcılar çamaşırları daha az eforla çıkarabiliyor.

Ayrıca makine, tamburun içine temiz hava alırken nemli havayı ve ısıyı dışarı atıyor. Kurutma kalitesini etkili bir şekilde sağlayan Isı Eşanjörü Otomatik Temizleme Sistemine sahip makine, akıllı enerji tasarrufu sunan SmartThings Energy’deki AI Enerji Modunu da destekliyor.

Mercedes şarj istasyonlarıyla Tesla’ya rakip oluyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir