Ana SayfaGenelRus YouTuber sevgilisini öldürdü bakın ne ceza aldı: Kimse böyle bir karar...

Rus YouTuber sevgilisini öldürdü bakın ne ceza aldı: Kimse böyle bir karar beklemiyordu

Rus YouTuber, sevgilisini korkunç bir şekilde öldürdü. Hatırlayacağınız üzere iç çamaşırı ile birlikte onu balkona kilitlemişti ve ölümüne neden olmuştu. Peki bu yaptığının karşılığında nasıl bir ceza aldı?

Canlı yayın esnasında Rus YouTuber, sevgilisini dondurucu soğukta odaya kilitlemişti. Cani internet fenomeni Rusya’nın o dondurucu soğuğunda kadını balkonda tek başına bıraktı. Üstelik kapıyı kilitlediği için kadının içeriye girmesi imkansız hale geldi. Yaşanan bu trajedi üzerine genç kadın soğuğa dayanamadı.

Stanislav Reshetnyak isimli YouTuber sevgilisine hem fiziksel hem de psikolojik şiddet gösteriyordu. Hatta bazen takipçileri bile ilginç görüntüler ile karşılaşıyordu. Ancak son yaşanan gelişmeleri kimse beklemiyordu.

Genç fenomen çok az bir ceza aldı

Sevgilisini balkona kilitledikten sonra uzun bir süre onu içeriye almamıştı. Kadın soğuktan dondu ve bu genç fenomen sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekipleri ne yazık ki onu kurtaramadı. Üstelik sevgilisi hamileydi. Yaptıkları müdahale sonrasında bile ne sevgilisi ne de çocuğu kurtulabildi.

Rus YouTuber sevgilisini

Konuyla ilgili bu genç fenomen sadece 6 yıl hapis cezası aldı. Birçok kişi onun kadını kasıtlı olarak öldürdüğünü söyledi. Bu nedenle daha fazla hapis cezası alması gerektiğini düşünenler var. Rusya’da senatörler bile bu konuda açıklamalar yaptı. Özellikle son dönemlerde sadist eylemlerin arttığını ifade etti.

YouTuber tehlikeli deneme sonucunda az daha ölüyordu

Rusya genelinde artan bu tür yayınlar engellenmek isteniyor. Eğer böyle yayınların önüne geçilmezse çok daha ağır sonuçlar ortaya çıkabilir. Ayrıca genç fenomenin 6 yıl hapis cezası alması ise tartışma yaratmaya devam edecek gibi görünüyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting