Ronaldo Messi ile aynı takımda oynayacak

Lionel Messi

Yıllardır futbolseverlerin hayalini süsleyen şey sonunda gerçek oluyor. Ronaldo ve Messi aynı takımda oynayabilir!

Ronaldo Messi ile aynı takımda oynayacak. Futbol tarihinin en önemli yeteneklerinden Lionel Messi, bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Fransa’nın PSG kulübüne transfer olmuştu. Burada Mbappe ve Neymar gibi yıldızlarla aynı takımda oynayan Arjantinli, yalnızca 6 gol atabilmişti. PSG yönetimi ise mutlu olmayan ve ayrılmak istediği iddiaları ortaya atılan Messi’yi takımda kalma konusunda ikna etmek için ilginç bir adım atmaya hazırlanıyor. İşte detaylar!

Messi

Ronaldo Messi ile aynı takımda oynayacak

Futbolseverlerin rüyalarını, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’nin aynı forma altında mücadele etmesi süslüyor. Bu her ne kadar ütopik gibi dursa da PSG yönetimi için imkansız diye bir şeyin olmadığını söyleyebiliriz.

messi

Zira PSG yönetimi, Messi’yi Barcelona’dan kopararak hünerlerini göstermişti. Fransız kulübünün bu sezonki flaş transferi ise Cristiano Ronaldo olabilir. Manchester United forması altında mutsuz olduğu iddia edilen Portekizli süper starın Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak olan bir takıma transfer olmak istediği ifade ediliyor.

Lionel Messi manset

Ronaldo’yu transfer etmek isteyen bir başka takım da Chelsea. Yeni sahibi ile iddialı bir kadro kurmak isteyen maviler, Ronaldo ile hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olabileceğine inanıyor. Bakalım gerçekten de Messi ve Ronaldo aynı takımda buluşacak mı? PSG yine bir rüyayı gerçeğe dönüştürecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Yeni Android virüsü kredi kartı bilgilerini çalıyor: Aman dikkat