Ana SayfaHaberRusça Bubble Pirates 10 Günde 400 Bin Kişi Tarafından Oynandı

Rusça Bubble Pirates 10 Günde 400 Bin Kişi Tarafından Oynandı

Türk oyun stüdyosu ArcadeMonk tarafından geliştirilen sosyal oyun Bubble Pirates, yeni eklenen Rusça dil seçeneği ile Facebook’un ardından farklı sosyal platformlarda da oyuncularla buluşuyor.

İlk aşamada Odnoklassniki adlı sosyal platforma yüklenen Bubble Pirates’ın Rusça versiyonu, 10 gün içinde 400 binden fazla tekil oyuncuya ulaşmayı başardı. Günde ortalama 100 bin oyuncu tarafından oynanan Rusça versiyonu tercih edenlerin yaklaşık yüzde 80’i kadın oyuncular olurken, oyuncu kitlesinin büyük çoğunluğunu Rusya ve Ukrayna’da yaşayanlar oluşturuyor.Bubble Pirates

Rusça Bubble Pirates, çok yakında Vkontakte ve My World gibi iki önemli Rusça sosyal platformda daha yer alacak. Rusçanın yanı sıra Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak Facebook üzerinden de oynanabilen Bubble Pirates, renkli ve eğlenceli yapısı ile bugüne dek 2 milyondan fazla kişi tarafından oynanarak en sevilen sosyal oyunlardan biri olmayı başardı.

- Reklam -

Oyuncuların hem arkadaşları hem de tüm dünyadan diğer oyuncular ile rekabet edebildikleri Bubble Pirates’a facebook.com/BubblePirates adresinden ulaşılabiliyor.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting