Ana SayfaGenelResident Evil 6'dan Kötü Haber!

Resident Evil 6’dan Kötü Haber!

Sinema dünyasının en popüler oyun uyarlamasının altıncı filminden kötü haber geldi. Resident Evil 6’nın sinema uyarlaması, 1-2 yıl gecikeceğe benziyor.

Video oyunlarının sinema uyarlamaların, beyaz perde de çok başarılı olduğunu söylemek mümkün değil. Bu yargıyı şimdiye kadar çok az film kırabildi. Listenin tepesinde ise Resident Evil serisi yer alıyor. Milla Jovovich, Colin Salman Oded Fehr, Johann Urb,  Sienna Guillory ve  Shawn Roberts gibi usta oyuncuların yer alıp; Death Race serisi, Event Horizon ve Mortal Kombat’ın yapımcısı W.S Anderson’un yönetmen koltuğuna oturduğu seri, 250 milyon dolarlık bütçesini dörde katlayarak 1 milyar dolar gişe hasılatı elde etti.

alice

Resident Evil film serisinin altıncı ve son zinciri olan The Final Chapter’ın, 2014 yılı Eylül ayında gösterime girmesi bekleniyordu. Ne var ki, başrol oyuncusu Milla Jovovich’in (Kendisi yönetmen W.S Anderson’un da eşi) zamansız ve beklenmedik hamileliği, gösterime girim tarihi 2016’ya ertelenirken, yapımın çekim tarihi de, 2015 başına kaldı.

Resident Evil 6: The Final Chapter, Güney Amerika’da filme alınacak ve Leon S.Kennedy, Albert Wesker, Ada Wong ve Jill valentine gibi isimlerin son direnişini konu alacak.

 Windows 9’un Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Barış Terun
Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting