Ana sayfa Genel Resident Evil'da Son Tango!

Resident Evil’da Son Tango!

Dünyanın en popüler oyun serilerinden Resident Evil’ın, son beyaz perde versiyonu yakında sahne alacak. Resident Evil serisi kendisine yakışan büyük bir finalle veda edecek.

Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Kevin Durand, Sienna Guillory, Shawn Roberts, Aryana Engineer, Oded Fehr ve Ali Larter gibi önemli yıldızların yer aldığı ve Mortal Kombat, Three Muskeeters, Pompei ve Death Race serisinin yönetmeni Paul W.S Anderson tarafından sinemaya uyarlanan Resident Evil beyaz perde serisi, eleştirmenlerden istediğini alamasa da, 1 milyar dolara yakın gişe hasılatıyla tarihin en başarılı oyun uyarlaması olmayı başarmıştı. 

Ne var ki başlangıcı olan her şeyin sonu olduğu gibi, Resident Evil’da sonla buluşuyor. Resident Evil 6: Rising, herhangi bir reboot yapılmazsa serinin son filmi olacak. 2015 yılının Eylül ayında, 100 milyon dolarlık bütçe ile sinema salonlarına konuk olacak yapım, Alice ve Albert Wesker’ın son düellosuna odaklanacak.

Mni JCW Countryman All Four, Otomobil Dünyasını Sarsacak

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (21 – 27 Ocak)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi (Ocak) nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta içerisinde raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Bu hafta da...

Son Haberler