Ana SayfaGenelRedmi Note 12 serisinin lansmanı yakında düzenlenecek

Redmi Note 12 serisinin lansmanı yakında düzenlenecek

XiaomiRedmi Note 11 serisini bu yıl şubat ayında global olarak piyasaya sürmüş olsa da, şirket şimdiden Redmi Note 12 serisinin lansmanına hazırlanıyor.

Bilgi Redmi CEO’su Lu Weibing’den Weibo üzerinden geldi. CEO Redmi Note 12 serisi lansman serisi için şirketin duyurusunu ima eden bir teaser fotoğrafı yayınladı ve yakında Redmi Note 12 serisinin Redmi Note 11 serisi üzerinde önemli bir performans artışı sunacağını vadediyor.

Weibo duyuru gönderisinde Lu ayrıca, 2021’den beri Redmi markasının, 2021’de piyasaya sürülen Redmi Note 10 serisinden ve Redmi Note 11 serisinden başlayarak yılda iki Redmi Note serisi telefon çıkarmaya karar verdiğini belirtiyor.  Lu, şirketin Redmi Note 10 “performans santrali” serisini yılın başlarında, cihaz hızına her şeyden önce değer veren, daha “modaya uygun ve kamera odaklı” hedef kitleye hitap etmek için piyasaya sürdüğünü yineliyor. Redmi Note 11 serisi, yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürüldü.

Redmi Note 12

CEO, Redmi markasının bir yıl içinde 2 seri Redmi Note cihazı piyasaya sürmekle aynı stratejiyi kullanmak istediğini ve 2022’nin ilk yarısında “performans odaklı” bir Redmi Note 12 serisi lansmanı göreceğimiz anlamına geldiğini yineledi.

Redmi CEO’su gönderisinin sonunda , Lu, Xiaomi hayranlarına Redmi’nin hayranlarından ve kullanıcılarından Redmi adlandırma planının markanın lansman pazarlama stratejisiyle karıştırıldığına dair geri bildirim aldığını yanıtladı. Bu nedenleRedmi markası şu anda bir sonraki “Redmi Note” serisini adlandırmak için hem hayranlardan hem de netizenlerden gelen her türlü öneriye açık.

Xiaomi ve Redmi, bir sonraki Redmi Note serisi için hangi ismi ayıracak, şirketin bu yeni Redmi Note serisi telefonlarını 2022’nin Mayıs veya Haziran aylarında duyurması planlandığı anda açıklanacak.

Acer, Bahar Küresel Lansman Etkinliğini 18 Mayıs’ta Gerçekleştiriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting