Ana SayfaGenelAcer, Bahar Küresel Lansman Etkinliğini 18 Mayıs'ta gerçekleştirecek

Acer, Bahar Küresel Lansman Etkinliğini 18 Mayıs’ta gerçekleştirecek

Tayvan merkezli uluslararası donanım ve elektronik şirketi Acer, Bahar Küresel Lansman Etkinliği/Basın Konferansını sanal olarak YouTube üzerinden 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü düzenleyecek.

Acer, şirketin Mayıs ayında hangi dizüstü bilgisayar serisini piyasaya süreceğini açıklamadı, ancak firmanın geçen yılki lansman programını hatırlayacak olursak, şirketin yepyeni bir dizi Windows dizüstü bilgisayarlar, Chromebook’lar, oyun cihazları, iş ultrabook’ları piyasaya sürmesi bekleniyor. ve kitleler için profesyonel içerik oluşturucu odaklı dizüstü bilgisayarlar tanıtması bekleniyor.

Şirket tanıtılacak cihazları açık bir şekilde açıklamasa da şirket, 28 Mayıs’ta hangi dizüstü bilgisayar serilerinin duyurulacağına dair bize onay veren [email protected] 2022 lansman etkinliğinde şirketten neler bekleyeceğine dair bazı teaser fotoğrafları paylaştı . 

Acer

Öncelikle şirketin oyun alt markası Predator, 2022 yılı için AcerHelios ve AcerTriton serisini AMD ve Intel’in en yeni işlemcileriyle yenileyecek. 2022 Predator serisinin bu yılki teaser’ı uzay temalı görünüyor, bu da şirketin 2022’de kullanıcılarına dünya dışı bir oyun deneyimi sunmayı planladığı anlamına gelebilir .

Sırada şirketin cesur ve yenilikçi alt markası ConceptD var. ConceptD serisini, Apple iPad’in Magic Keyboard’una benzer ayarlanabilir bir menteşeye sahip, ancak özellikle Acer ConceptD serisi için tasarlanmış yaratıcı odaklı şövale serisiyle tanıyor olabilirsiniz.

Acer

ConceptD teaser, ahşaptan yapılmış bir girdap gibi görünüyor, bu da dizüstü bilgisayarın ahşap benzeri bir doku hissine sahip olabileceğini ima edebilir.

Firmanın yayınladığı son teaser , Dünya’yı kurtarmaya odaklanmış gibi görünen olay için. Şirket geçen yıl piyasaya sürdüğü çevre dostu AcerVero serisinin 2022’de yenilendiğini duyurabilir ve şirket, şirketin karbon emisyonlarını azaltmak için plastik ambalajları kağıt yerine değiştirmek gibi yeşil teknolojiyi dizüstü bilgisayarlarına ekleyeceğini açıklayabilir. 

Google Pixel Watch hücresel bağlantı ve 300 mAh pil ile gelecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting