Redmi Buds 4 özel Harry Potter sürümü ile büyüleniyor

redmi buds

Çinli teknoloji devi Redmi, şimdi de Harry Potter hayranlarının gönüllerini çelmek için bir hamle yaptı.

Redmi Buds 4 özel Harry Potter sürümü ile büyüleniyor. Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, Redmi Buds 4 kulaklıklarını Harry Potter özel serisiyle yeniledi. Bu yeni özel sürüm kulaklıklar, kulaklık kılıfı ve saklama çantası ile birlikte geliyor. Özel kılıfın üzerinde Hogwarts logosu bulunurken, saklama çantası Quidditch maçında kullanılan altın sopa şeklinde tasarlanmış. Kulaklıklar ise Harry Potter serisinin en meşhur sembolü olan Harry Potter’ın yıldırım şeklindeki yarasıyla süslenmiş.

redmi buds

Redmi Buds 4 Harry Potter özel sürüm kulaklıklar 35dB aktif gürültü engelleme, 3 seviyeli ayarlanabilir derinlik ve çift mikrofonlu yapay zeka çağrı gürültü azaltma özellikleri sunar. 10mm geniş dinamik bobinli ve özel olarak ayarlanmış Xiaomi akustiğiyle birlikte gelirler.

Redmi AirDots 3 Pro, bazı pazarlarda POCO Pop Buds ve Redmi Buds 3 Pro olarak piyasaya sürülebilir

Redmi Buds 4 özel Harry Potter sürümü ile büyüleniyor

30 saate kadar kullanım süresi ve hızlı şarj özellikleri ile birlikte gelen kulaklıklar, tek bir şarjla 6 saat dinleme süresi sunarlar ve sadece 5 dakikalık şarjla 1 saat müzik dinleme süresi sağlarlar. Düşük gecikme çift aktarım ve Bluetooth 5.2’yi desteklerler ve MIUI hızlı bağlantı açılır penceresiyle birlikte gelirler.

Redmi AirDots 3 Pro, bazı pazarlarda POCO Pop Buds ve Redmi Buds 3 Pro olarak piyasaya sürülebilir

Redmi Buds 4 Harry Potter Edition, 399 yuan ($58) fiyat etiketiyle satışa sunulacak ve satışları 31 Mart’ta Çin’de başlayacak. Henüz kulaklıkların küresel olarak piyasaya sürülmesine ilişkin bir açıklama yapılmadı. Ancak bu bilgilerin gelmesi de yakındır. Redmi Buds 4 özel Harry Potter sürümü ile büyüleniyor.

Spotify kişiselleştirilmiş çalma listelerini sundu