Ana Sayfa Genel Reddit Super Bowl reklamı verdi!

Reddit Super Bowl reklamı verdi!

Geçtiğimiz günlerde Reddit’in GameStop hisselerini uçurmasının ardından Reddit Super Bowl için 5 saniyelik bir reklam verme gereği duydu.

Son dönemde hayli popüler olan sosyal medya platformlarından Reddit, özellikle GameStop olayından sonra dünya gündemine oturmuştu. Reddit bu olayın akabinde Super Bowl’a bir reklam verme kararı aldı. Sadece 5sn. süren bu reklamda uzun bir yazıya yer verildi. Dilerseniz bu yazıya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Reddit Super Bowl reklamı verdi!

“Vay canına, bu gerçekten işe yaradı.

Bunu okuyorsanız, bahsimiz ödendi demektir.

Büyük oyun reklamları pahalıdır, bu yüzden tam zamanlı (reklam filmi) satın alamadık. Ancak ilham aldık ve tüm pazarlama bütçemizi 5 saniyelik bir reklama harcamaya karar verdik. Geçen hafta topluluğumuzdan bir şey öğrendik; güçsüzler ortak bir fikir etrafında bir araya geldiklerinde herhangi bir şeyi başarabilirler.

Kim bilir, belki de finans kitaplarına “eğilimler” üzerine bir bölüm eklenmesinin nedeni olacaksınız. Belki r/SuperbOwl’un dünyaya baykuşların heybetini öğretmesine yardım edeceksiniz. Belki bu 5 saniyelik reklamı da duraklatacaksınız.

İnsanlar gerçekten umursadıkları bir şeyin etrafında toplandıklarında güçlü şeyler olur. Ve bunun için bir yer var. Adı Reddit.”

Görünen o ki Reddit yaşanan GameStop olayını hızlı bir şekilde unutturmayı düşünmüyor. Zaten Netflix de bu olaya özel bir film hazırlayacağını açıklamıştı. Bakalım Super Bowl için verilen bu reklam Reddit’in popülaritesini daha da arttıracak mı? Bekleyip göreceğiz.

YouTube reklam işini çok abartmaya başladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting