Ana SayfaGenelRealme Pad ekran özellikleri ve renk seçenekleri resmi olarak onaylandı

Realme Pad ekran özellikleri ve renk seçenekleri resmi olarak onaylandı

9 Eylül’de gelmesi beklenen Realme Pad için daha fazla detay geldi. Raporlarda cihazın 10.4″ ekrana sahip olduğu söyleniyordu. Şirket, tabletin 10.4″ WUXGA+ ekrana sahip olacağını ve %82.5 ekran-gövde oranına sahip olacağını açıkladı. İşte detaylar.

Realme Pad hakkındaki bilgiler Realme tarafından resmi olarak onaylandı. Twitter’da paylaşılan görüntülerden biri Realme Pad’in bir tarafında ızgaralarla çevrili USB-C bağlantı noktası ve bir kulaklık jakı ile ekran kalemi için bir yuvanın görüntülerini sundu. Realme ayrıca, arka panelinde altın bir halka ile çevrili bir kameraya ve alt köşede bir Realme logosuna ev sahipliği yaoaca. Ayrıca resmi bir video da geldi. Şirket tarafından yaklaşmakta olan cihaz Realme Pad’i altın renginde gösteren bir video yayınladı.

Realme Pad ekran özellikleri ve renk seçenekleri resmi olarak onaylandı

Klip ayrıca Realme Pad‘in en az iki renkte geleceğini de doğrulamış oldu. Realme tarafından daha önce paylaşılan görüntüler bize tabletin gri versiyonunu da göstermişti. Realme daha önce Realme Pad’in 6.9 mm kalınlığında olacağını söylemişti, ancak şirket henüz teknik özelliklerini detaylandırmadı. Bununla birlikte, söylentilere inanılırsa, Realme Pad iki adet 8MP kamera (birer ön ve arkada), bir microSD kart yuvası ve 7.100 mAh pil ile gelecek. Realme Pad’in yerleşik 6GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olduğu söyleniyor. Ancak Helio G80 SoC ve Android 11 ile Geekbench’te görülen 4GB RAM varyantının da gelmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU