Realme Narzo 60x yarın resmen tanıtılacak

Realme Narzo 60x

Merakla beklenen GT5’i kısa süre önce piyasaya süren Realme, yarın da yeni akıllı telefonu Realme Narzo 60x’i ve kablosuz kulaklığı Buds T300’ü tanıtacak.

Çinli telefon üreticisi Realme son dönemde akıllı telefon pazarında biraz geri planda kalmış olsa da aslında akıllı telefonlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Dikkat çekici özelliklere sahip olan yeni amiral gemisi akıllı telefonu Realme GT5’i geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtan şirket, yarın da Realme Narzo 60x’i görücüye çıkaracak. Narzo serisinin en yeni üyesi, yarın Hindistan’da düzenlenecek etkinlikte resmi olarak tanıtılacak. Realme aynı zamanda bu etkinlikte yeni kablosuz kulaklığı Buds T300’ü de tanıtacak.

Realme, yarın gerçekleşecek lansmana kısa süre kala yayınladığı tanıtım görselleriyle Realme Narzo 60x’in bazı teknik özelliklerini açık etti. Telefon 5G desteğine sahip olacak ve 33 W hızlı şarj özelliği sunacak.

Buds T300

Realme bunun ötesinde bir detay paylaşmamış olsa da Realme Narzo 60x, kısa süre önce çıkan Realme 11x ile oldukça benzer olacağı için teknik özellikleri aslında büyük ölçüde biliniyor. Realme 11x ile benzerliğinden yola çıkarak Narzo 60x’in 6.72 inçlik IPC LCD bir ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun yonga setinin ise Dimensity 6100+ olacağı tahmin ediliyor.

33 W hızlı şarj özelliğiyle gelen bataryanın kapasitesinin 5000 mAh olması bekleniyor. Kamera tarafına geldiğimizde ise karşımıza çift arka kamera çıkıyor. Bu çift kameranın ana lensinin 50 megapiksel olacağı, ona 2 megapiksellik derinlik sensörünün eşlik edeceği söyleniyor. Telefonun selfie kamerası ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Galaxy S24 Ultra etkileyici bir kamerayla geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir