Ana SayfaGenelRealme dizüstü bilgisayar geliyor! 2021'in 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek

Realme dizüstü bilgisayar geliyor! 2021’in 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek

Realme ilk olarak 1 Nisan Şakası Günü için yeni bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürmekle ilgili şaka yapmıştı. Ancak şimdi şirketin bu konuda ciddi olabileceğine inanmak için her türlü nedenimiz var.

Çin markası realme, son zamanlarda en hızlı büyüyen akıllı telefon markası. Şirket halihazırda telefonlarının başarısı üzerine diğer ürün kategorilerine girmiş durumda. Görünüşe göre dizüstü bilgisayarları piyasaya sürerken daha fazla yeni ürün kategorisi keşfetmekten alıkoyacak hiçbir şey yok. OPPO ve OnePlus’ın kardeş markasının uzunca bir süredir dizüstü bilgisayarları piyasaya sürdüğü söyleniyor. Hatta şirket 1 Nisan şakasında “realme MeowBook” adlı bir cihaz şakası yapmıştı.

Realme dizüstü bilgisayar geliyor! 2021'in 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek

Realme, kullanıcıların cinsiyeti, yaşı, yıllık geliri, şu anda ne tür bir telefon kullandıklarını ve bundan memnun olup olmadıklarını soran bir anket yayınladı. Kullanıcılara önümüzdeki üç ay içinde yeni bir dizüstü bilgisayar satın almayı planlayıp planlamadıkları ve ne kadar harcama yapmak istediklerini sordular. Sonuçlara göre fiyat skalası oldukça değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle Realme’nin gelecekteki dizüstü bilgisayarı herhangi bir fiyatla fiyatlandırılabilir. Form isnanlara ayrıca hangi dizüstü bilgisayar markasına sahip olduklarını soruyor. Ankette dikkate değer bir şey varsa, Realme’nin gerçekten Hindistan’da bir dizüstü bilgisayar lansmanı yapmayı planladığını ve bu pazarı test etmek giriş yapmaya başladığı düşünülüyor. Şirket, bir dizüstü bilgisayar planlanmışsa, büyük olasılıkla 2021’in 3. çeyreğinde veya daha sonra piyasaya sürülecektir.

Honor EarBuds 2 SE TWS kulaklık görselleri sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting