Ana SayfaDosya KonusuRazer Strider XXL Hybrid mouse mat ile daha sağlam ve hızlı adımlar...

Razer Strider XXL Hybrid mouse mat ile daha sağlam ve hızlı adımlar mümkün

Razer Strider XXL, hibrit bir mouse pad. Yumuşak ve güçlü tutuş sağlayan bir tabana ve pürüzsüz kaydırma için kaygan bir yüzeye sahip.

Razer Strider, aslında yalnızca mouse’unuz için değil, klavyeniz ve bilekleriniz için de tam anlamıyla geniş çaplı bir çözüm diyebiliriz. Sağlam tutuş hissi ve konforlu kullanıma imkân sunan yapısı, şüphesiz oynadığınız oyunlarda daha fazla keyif almanızı da sağlayacaktır.

Strider XXL, 940x410mm boyutlarda, masanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. XXL versiyonun haricinde, bir de Large versiyonu bulunuyor, ki onun da boyutlarının 450×400 mm olduğunu belirtelim.

3mm kalınlıktaki Razer Strider, kullanmak istediğinizde kolaylıkla serebileceğiniz, kullanmadığınız esnalarda da rulo yapıp kaldırabileceğiniz ya da yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün. Polyester yüzeyi, kullandığınız mouse’tan maksimum hız alabilmeniz adına güzel işler çıkarıyor.

Suya karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim. Yani yanlışlıkla üzerine su dökerseniz, birkaç saniye içinde silip kurutabilirsiniz. Ürünün yanlarının da yıpranmalara karşı güçlendirilmiş dokuma ile korunduğunu belirtelim.

Razer Strider XXL Hybrid mouse mat ile daha sağlam ve hızlı adımlar mümkün

Razer, bu ürünün diğer yumuşak yüzeylere kıyasla yalnızca hız için değil, aynı zamanda dengeli kontrol sistemi için de başarılı bir ürün olduğunu dile getiriyor.

Ek olarak, Razer’ın Gigantus V2 modeline kıyasla bu ürünün daha yumuşak kayma sağladığını ve tabanının daha sağlam tutuş hissi sunduğunu söyleyebiliriz.

Razer Strider XXL, 49.99 dolar fiyat etiketine sahip. TL olarak hesapladığımızda 434 TL yapıyor.

Daha ufak boyutlardaki Razer Strider Large ise, 29.99 dolar etiketine sahip. Yani o da 260 TL yapıyor.

Eğer oyunlarla içli dışlıysanız ve özellikle online arenadaki heyecanlı mücadeleler sizin için önem arz ediyorsa, deyim yerindeyse ayaklarınızın yere daha sağlam basması ve daha hızlı hareket edebilmeniz için böyle bir ürünü tercih edebilirsiniz.

Logitech Pro X Superlight inceleme: Tüy gibi hafif bir mouse

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU