Razer Phone 2, orijinaline çok benziyor!


Razer’ın önümüzdeki günlerde tanıtması beklenilen oyun odaklı yeni modeli Razer Phone 2, tasarım anlamında selefiyle hemen hemen aynı çizgide yer alıyor.

Şu aralar oldukça popüler olan oyun odaklı akıllı telefonlarda ilk adım Razer’dan gelmişti. Oyun aksesuarları ve ekipmanları pazarının önemli isimlerinden biri olan Razer, geçtiğimiz sene oyun odaklı akıllı telefon modeli Razer Phone ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Temelde amiral gemisi seviyesinde teknik özelliklere sahip olan telefon, soğutma sistemi ve ekran kalitesi ile fark yaratmayı başarmıştı.

Razer Phone her ne kadar öyle büyük satış rakamlarına ulaşmış olmasa da temel anlamda üreticisinin beklentilerini karşılamayı başardı. Bu durum Razer Phone 2’nin de önünü açmış oldu.

Razer Phone 2 tasarımıyla hayal kırıklığı yaratabilir

Razer Phone 2 şu anda gelişim aşamasında. Hatta telefonun Snapdragon 845 yonga seti, 8GB RAM ve 512GB dahili depolama alanıyla geleceğine dair de pek çok söylenti mevcut. Kutudan ilk çıktığında Android Oreo 8.1 ile çalışacak olan telefonun 10 Ekim’de tanıtılması bekleniyor.

Peki Razer Phone 2 tasarımsal anlamda nasıl bir çizgide karşımıza çıkacak? Sızdırılan son görsellere bakacak olursak, RazerPhone 2 selefinden pek de farklı olmayacak. Keza iki telefonun da kasa anlamında aynı göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu durum ister istemez RazerPhone 2’ye puan kaybettirecektir. Razer’ın artık bu alanda daha çok rakibi var. Dolayısıyla birkaç ufak değişiklik, pek de fena olmazdı.

iPhone Xs Max ve Huawei P20 Pro için tıklayın


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin