Ana SayfaGenelQuentin Tarantino, kendi podcast'ini yapacak

Quentin Tarantino, kendi podcast’ini yapacak

Ünlü film yönetmeni Quentin Tarantino ve “Ucuz Roman”ın yardımcı yazarı Roger Avary’nin 1983’te Video Archives’ta çalışmaya başlamasından kırk yıl geçti. Ancak ikili şimdi podcast yapacak. İşte detaylar.

Quentin Tarantino ve “Ucuz Roman”ın yardımcı yazarı Roger Avary yaşadıkları ufuk açıcı anları ve sonraki kariyerlerini etkileyen filmleri anlatmak için bir podcast’e ev sahipliği yapacak. 40 yılın ardından bir araya gelecek olan ikilinin neler paylaşacağı merakla bekleniyor. The Video Archives Podcast’inde yapılacan olan showun, prömiyeri bu yaz Sirius Stitcher’da yapılacak.

Quentin Tarantino, kendi podcast'ini yapacak

Quentin Tarantino ve Avary ortak bir açıklamada, “Video Archives’ta birlikte çalıştıktan 30 yıl sonra, o zamanlar yaptığımız şeyin aynısını tekrar yapacağımızı asla hayal etmemiştik: VHS’deki filmler hakkında tutkuyla konuşmak çok güzel olacak” dedi. “Film izlemek bizi bir araya getiren ve arkadaş yapan şeydi ve bugün hala bizi bir araya getiren şey filmlere olan sevgimiz.” Filmler, Tarantino’nun 8.000’den fazla kaset ve DVD’den oluşan geniş koleksiyonundan çekilecek.

Podcastler günümüzde fazlasıyla popüler oldu, dolayısıyla gelmiş geçmiş en ünlü yönetmenlerden birinin podcasti de fazlasıyla dinlenecektir. Yönetmen olmasaydım gangster olurdum yorumunu yapan Quention Tarantino gibi bir ismin neler anlatacağı merak konusu diyebiliriz. Özellikle Spotify’in podcastler sebebiyle yaşadığı problemlerin ardından artık yapımcılar bu konuya daha fazla özen gösteriyor. Eğer siz de Tarantino’nun filmlerini seviyorsanız bu podcastlere bayılacaksınız.

Google, Meet ve Duo’yu akıllı telefonlar için tek bir platformda birleştirecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting